نمایش خانگی
همزمان با اکران جهانی منتشر شد

تازه‌ترین ماجراجویی «دکتر استرنج» را با دوبله فارسی ببینید

فیلم ابرقهرمانی «دکتر استرنج در مولتی ورس دیوانگی» به کارگردانی سام ریمی که 6 می (16 اردیبهشت) در آمریکا اکران شد حالا در پلتفرم فیلیمو و نماوا منتشر شده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم«دکتر استرنج در مولتی ورس دیوانگی» بر پایه مارول کامیکس ساخته شده و استودیو سینمایی والت دیزنی آن را عرضه کرده ‌است. این فیلم دنباله «دکتر استرنج» محصول ۲۰۱۶ است و بیست‌و‌هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید. همچنین آن را به‌عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کنند.

این فیلم در حال حاضر با بیش از ۹۳۰ میلیون دلار فروش در سراسر جهان پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۲ شناخته شده و نقدهای مثبتی را از طرف منتقدان دریافت کرده است.

در این فیلم بندیکت کامبربچ نقش استیون استرنج را ایفا می‌کند اما کارگردانی آن به جای اسکات دریکسون به سم ریمی واگذار شده است.

ماجرا از این قرار است که دکتر استیون استرنج، از طلسمی ممنوعه استفاده می‌کند که دری را به مولتی ورس باز کند. این مولتی ورس ورژنی از او را شامل می‌شود که تهدیدش برای بشریت بسیار بیشتر از مجموع نیروهای استرنج، وونگ و واندا ماکسیموف است.

به طور کلی این فیلم در زمینه کارگردانی، سکانس‌های اکشن، جلوه‌های ویژه، موسیقی و اجراهای بازیگران مورد تحسین قرار گرفته است.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید