نمایش خانگی
در برنامه «جوکر» اتفاق افتاد

اکبرعبدی از خجالت محمد رضا شریفی نیا درآمد

اکبر عبدی که به عنوان مهمان ویژه در فصل هفتم رئالیتی شو «جوکر» حاضر شده، در این برنامه از خجالت محمدرضا شریفی نیا درآمد.

به گزارش فیلم‌نیوز، اکبر عبدی در دومین فینال رئالیتی شو «جوکر» به عنوان مهمان ویژه وارد برنامه شد. قرار بود محمدرضا شریفی‌نیا هم او را در این برنامه همراهی کند، اما طبق گفته عبدی او در آخرین دقایق به بهانه در رفتن کتفش از حضور در برنامه عذر خواهی کرده است.

اکبرعبدی همین موضوع را بهانه‌ای قرار داد تا دوباره سرشوخی را با محمد‌رضا شریفی نیا باز کند. عبدی به کنایه گفت که شریفی نیا حکم استادی برگردنش دارد و از او چیزهای زیادی آموخته است. اما بلافاصله بعد از گفتن این جمله تیکه سنگینی به او انداخت و گفت :« آموختن از شریفی‌نیا مصداق بارز ضرب المثل ادب از که آموختی از بی‌ادبان است. در واقع سعی کردم هرکاری او انجام داده را انجام ندهم.»

عبدی سپس در ادامه‌، خاطرات جذاب و بامزه‌ای از اتفاقات سرصحنه، پدر و مادرش و… تعریف کرد. یکی از خاطرات او از مراسم خاکسپاری یکی از آشناهایش باعث شد تا علیرضا استادی بخندد و کارت زرد بگیرد. با به صدا درآمدن آژیر زنگ قرمز دیگر شرکت‌کننده‌ها از خنده منفجر شدند.

حضور اکبرعبدی کماکان در فینال رئالیتی شو «جوکر» ادامه دارد. براساس تصاویری که در بخش «آنچه خواهیددید» پخش شد، این کمدین باعث اخطار گرفتن و اخراج چند شرکت کننده از بازی می‌شود.

رئالیتی شو جوکر به کارگردانی مشترک احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی ساخته شده و در حال حاضر فصل هفتم آن در حال پخش است. در این فصل امیر مهدی ژوله، امین حیایی، سام درخشانی، سیروس میمنت، غلامرضا نیکخواه، هومن برق نورد، یوسف صیادی، علیرضا استادی و حامد آهنگی حضور دارند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید