سینمای ایران
طبق شنیده‌ها مشکل نمایش فیلم حامد محمدی حل شده است

چپ راست اکران می‌شود

فیلم کمدی «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی که یکبار در آستانه اکران عمومی از نمایش آن جلوگیری شد، مشکلش حل شده و به زودی روانه پرده سینماها می‌شود.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم«چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی قرار بود زمستان سال گذشته و همزمان با بازگشایی سینماها بعد از دوران کرونا روی پرده سینماها برود، اما چند روز مانده به اکران به دلیل عدم اعمال اصلاحات اعلام شده به تهیه‌کننده از نمایش عمومی آن جلوگیری شد.

طبق شنیده‌ها درپی تعامالات انجام شده بین تهیه‌کننده و سازمان سینمایی، مشکلات این فیلم مرتفع و پروانه نمایش عمومی آن صادر شده است. قرار براین بود که چپ راست به عنوان یکی از فیلم‌های اکران تابستان روی پرده برود، اما هنوز تصمیم قطعی در این باره اتخاذ نشده است. اگر «چپ راست» طی دو هفته آینده اکران نشود با توجه به درپیش بودن ایام سوگواری محرم وصفر ، نمایش آن به بعد از این ایام موکول خواهد شد.

با توجه به اینکه خبر صدور پروانه نمایش فیلم«چپ راست» به شکل رسمی اعلام نشده ، احتمال تکذیب این خبر وجود دارد.

فیلم «چپ راست» سومین ساخته سینمایی حامد محمدی است که به تهیه‌کنندگی پدرش منوچهر محمدی آن را جلوی دوربین برده است. این فیلم یک کمدی سیاسی است که در آن بازیگرانی چون رامبد جوان، ویشکا آسایش، پیمان قاسمخانی و سارا بهرامی بازی دارند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید