سینمای ایران
در آستانه اکران عمومی نخستین فیلمش مطرح کرد

قاسم‌زاده اصل : «روز ششم» امکان تبلیغ محیطی و تلویزیونی ندارد

حجت قاسم زاده اصل که نخستین فیلمش با نام« روز ششم» از صبح چهارشنبه اکران می‌شود اعلام کرد که این فیلم از امکان تبلیغات محیطی و تلویزیونی محروم است.

به گزارش فیلم‌نیوز، حجت قاسم زاده اصل کارگردان فیلم سینمایی «روز ششم» در آستانه اکران عمومی این فیلم اعلام کرد به دلیل هزینه‌های بالای تبلیغات محیطی و تلویزیونی فیلمش از این امکان برای جذب مخاطب محروم است.

قاسم‌زاده در ادامه گفت و‌گویش با «صبا» ازگرانی بلیت سینماها هم انتقاد کرده و گفته :« من تصور می‌کنم بلیت ارزان با تعداد مخاطب بیشتر عاقلانه‌تر از بلیت گران با تعداد مخاطب کمتر است. این یک معادله اقتصادی واضح است که همواره وجود داشته و هنوز هم کار می‌کند. نمی‌فهمم چرا تصمیم‌گیران افزایش قیمت بلیت سینماها به این اصل توجه نکرده‌اند.»

او در پایان ابراز امیدواری کرده که در این شرایط وخیم اقتصادی مردم برای تماشای فیلم‌ها به سینما بیایند و فیلم‌های روی پرده بتوانند بخشی از اوقات فراغت آنان را پر کند.

حجت قاسم زاده فیلم «روزششم» را به تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد جلوی دوربین برده است. مصطفی زمانی و بهاره افشاری بازیگران اصلی این فیلم هستند و امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی،بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و جمشید هاشم پور دیگر نقش‌های اصلی را برعهده دارند.

 

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید