نمایش خانگی
پایان بازی محسن کیایی در قسمت 22 سریال «بی‌گناه»

اما و اگرهای مرگ«بهمن»

سکانس مرگ بهمن در قسمت 22 سریال «بی‌گناه» واکنش‌های مختلفی به همراه داشت؛ برخی در شیوه مرگ دچار تردید شدند و برخی نوشتند اقدام به قتل، با تعریفی که نویسنده و کارگردان از شخصیت «ناهید» ارائه داده‌اند همخوانی نداشته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، در قسمت 22 سریال «بی‌گناه»، بازی محسن کیایی در نقش بهمن به پایان می‌رسد. او درحالیکه به صحبت‌های رشید درباره روز حادثه و میزان علاقه‌اش به ابریشم گوش می‌دهد، از دماغش خون می‌آید و بلافاصله می‌میرد. در سکانس بعدی می‌بینیم که رشید توی زیرزمین قبری کنده و می‌خواهد او را به خاک بسپارد.

در بخش کامنت‌های پست مرتبط با این قسمت در صفحه اینستاگرامی سریال برخی نوشته‌اند بهمن به خاطر شنیدن حرف‌های رشید سکته کرده و به نظرشان آمده که حرف‌های رشید چندان هم جدید و با اهمیت نبوده که چنین تاثیری روی بهمن بگذارد.

اکثر مخاطبان اما دلیل مرگ بهمن به مسمویت او نسبت داده‌اند و از وجود نشانه‌های مختلف مبنی بر مسموم بودن چای که ناهید برای بهمن آورده صحبت به میان آورده‌اند.

برخی نوشته‌اند که قتل بهمن به دست ناهید و با دستور رشید چندان با ویژگی‌های شخصیتی ناهید به عنوان یک هنرمند همخوانی ندارد. درست است که  عاشق رشید است و رشید هم را به نام او می‌زند اما باز هم برای اقدام به قتل از پیش تعیین شده مردی که دخترش به او علاقه‌مند است، نیاز به زمینه‌چینی بیشتری در شخصیت‌پردازی دارد و از این جهت عجولانه به نظر می‌رسد و باورپذیر نیست.

در هر صورت با قتل بهمن در قسمت 22 سریال، حالا داستان در قسمت یا قسمت‌های پایانی به سمت و سوی دیگری خواهد رفت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید