تلویزیونسینمای ایران
ریس مرکز سیما فیلم و یکی از سرمایه‌گذاران فیلم اعلام کرد

اکران آنلاین «موقعیت مهدی» فعلا منتفی است

اکران آنلاین فیلم «موقعیت مهدی»، برخلاف اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها ، فعلا منتفی است و تلویزیون به عنوان سرمایه گذاری اصلی ، برنامه‌ای برای این کار ندارد.

به گزارش فیلم نیوز، طی روزهای گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که قرار است با پایین آمدن کف فروش فیلم «موقعیت مهدی» اکران آنلاین آن در پلتفرم «تلوبیون پلاس» شروع شود. این خبر اما از سوی سیما فیلم یکی از سرمایه گذاران اصلی پروژه رد شد. جواد رمضان نژاد ریس مرکز سیما فیلم اعلام کرده که تاکنون هیچ مذاکره‌ای با هیچ یک از پلتفرم‌ها برای اکران آنلاین « موقعیت مهدی» انجام نشده است.

او در این باره می‌گوید :« نمایش عمومی «موقعیت مهدی» همچنان در سینماها ادامه دارد، بنابراین تصمیمی برای ارایه آن در بستر تلوبیون گرفته نشده است. این سازمان تاکنون با هیچ یک از پلتفرم‌ها درباره نشر مجازی این فیلم سینمایی مذاکره نکرده و هرگونه تصمیم گیری در این خصوص، منوط به پایان اکران آن در سینماهای سراسر کشور خواهد بود.»

با توجه به اینکه موقعیت مهدی محصول سیما فیلم است و تلوبیون پلاس هم از زیرمجموعه‌های تلویزیون به حساب میاید به احتمال فراوان این فیلم بعد از پایان اکران عمومی در بستر همین پلتفرم به شکل رایگان اکران آنلاین می شود.

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه کنندگی حبیب والی نژاد، روایتی متفاوت از زندگی شهیدان باکری را به تصویر کشیده است. این فیلم از دل سریالی هفت قسمتی با عنوان « عاشورا» ندوین شده که قرار است این سریال به زودی از یکی از شبکه‌های سیما پخش شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید