تلویزیون
تکلیف سریال نصفه مانده شبکه سه مشخص شد

«برف بیصدا می‌بارد» بعد از «تازه‌کار» روی آنتن ‌می‌رود

سرانجام بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی ، وضعیت پخش قسمت‌های باقی مانده سریال«برف بیصدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی مشخص شد و این سریال تیرماه سال 1401 روی آنتن می‌رود.

به گزارش فیلم‌نیوز، «برف بیصدا می‌بارد» عنوان سریالی است که به کارگردانی پوریا آذربایجانی از ابتدای زمستان سال گذشته روی آنتن شبکه سه رفت. فصل اول این سریال در 100 قسمت آماده شد، اما پخش آن تا پایان سال 1400 به پایان نرسید و فقط 68 قسمت آن روی آنتن رفت.

با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و در ادامه شروع ماه مبارک رمضان شبکه سه پخش سریال «برف بی‌صدا می‌بارد» را متوقف کرد تا سریال مناسبتی اش یعنی «نجلا 2» را روانه آنتن کند.

باتوجه به این اتفاق ، انتظار می‌رفت که با پایان ماه مبارک رمضان و اتمام سریال نجلا2 ، شبکه سه ادامه سریال «برف بیصدا می‌بارد» را پخش کند، اما برخلاف انتظارت شبکه سه، باکس نمایشی خود را در اختیار سریال پلیسی «حکم رشد» گذاشت. با پایان این سریال هم ، مجموعه اپیزودیک «تازه کار» روی آنتن رفت. در این مدت نه شبکه و نه تهیه‌کننده هیچ توضیحی درباره پخش ادامه سریال «برف بیصدا می‌بارد» به رسانه‌ها ندادند ، تا اینکه روز سه شنبه سی و یکم خرداد مسعود کریمی خضرا مدیرگروه فیلم وسریال شبکه سه تکلیف پخش این سریال را مشخص کرد.

او در گفت وگویی با خبرگزاری مهر اعلام کرد که قرار است با پایان پخش سریال یازده قسمتی«تازه کار» ادامه سریال «برف بیصدا می‌بارد» روی آنتن برود. طبق اعلام او ابتدا خلاصه‌ای از 68 قسمت قبلی، پخش می‌شود و بعد در ادامه قسمت‌های باقی مانده روانه آنتن می‌شوند.

کریمی همچنین اعلام کرده که بر خلاف خبرهای منتشر شده این سریال 250 قسمت ندارد. بنا به گفته او سریال «برف بیصدا می‌بارد» یک مجموعه 170 قسمتی است که فقط 100 قسمت آن تولید شده و هنوز درباره هفتاد قسمت فصل دوم تصمیمی گرفته نشده است.

سریال «برف بیصدا می‌بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی در زمستان سال گذشته موفق شد عنوان پر مخاطب ترین سریال را از آن خودش کند. الیکا عبد الرزاقی، پوریا پور سرخ، پوریا شکیبایی، پاشا رستمی، مریم شیرازی، مینا وحید همراه با آتیلا پسیانی، فرهاد آییش، مائده طهماسبی و … بازیگران «برف بیصدا می‌بارد» هستند.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید