تلویزیون
در گفت وگو با بازیگر پیشکسوت مطرح شد

پری امیر حمزه : دلم برای بازیگری تنگ نشده است

پری امیر حمزه که نزدیک به 11 سال است از بازیگری فاصله گرفته در گفت و گویی اعلام کرد که اصلا دلش برای این کار تنگ نشده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، پری امیر حمزه یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون است که حدود 11 سالی می‌شود که از عرصه بازیگری فاصله گرفته است. از او مدتی پیش سریال «آرایشگاه زیبا» روی آنتن رفت. ایسنا به بهانه پایان پخش این سریال سراغ امیرحمزه رفته و گفت و گویی با او انجام داده است. این بازیگر در پاسخ به این سوال که آیا دلش برای بازیگری تنگ شده جواب جالبی داده و گفته :« به هر حال من یک بازیگر بودم و هستم. درست است که الان کار نمی کنم اما اسمم بازیگر است. راستش را بخواهید دلم تنگ نیست اما از بین رادیو و تلویزیون، در رادیو خیلی راحت‌تر بودم و برایم مسئله ای نداشت که در آن کار کنم چون فقط یک متن بود که راحت می‌خواندیم، رفت و آمدم هم خیلی راحت بود اما دیگر سال هاست در رادیو هم کار نمی کنم.»

پری امیر حمزه در سال‌های فعالیت خود در سریال‌های خاطره انگیزی چون «آرایشگاه زیبا»،« کارآگاه شمسی و دستیارش مادام»،« خودرود تهران یازده»، «در پناه تو» و… بازی کرده است. او در بخشی دیگر از این گفت وگو درباره بهترین و خاطره انگیز ترین سریالی که بازی کرده هم حرف زده و گفته :«من کارهای زیادی کردم اما نمی توانم خودم بگویم که کدام را دوست داشتم این را مردم باید بگویند چون آنها مهم اند.البته که در این بین «آرایشگاه زیبا» برایم سراسر خاطره بود. »

آخرین حضور پری امیر حمزه جلوی دوربین به سال 1390 و بازی در سریال نوروزی «سیر وسرکه» بر‌می‌گردد. این مجموعه به کارگردانی غلامرضا رمضانی نوروز سال 91 از شبکه دو پخش شد.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید