تلویزیون
در ویژه برنامه جام‌جهانی 2022 قطر و در شبکه ورزش اتفاق افتاد

مهدی تاج بار دیگر محمد حسین میثاقی را از دم تیغ گذارند

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه تلویزیونی «جام جهانی 2022 قطر» در شبکه ورزش ، محمد حسین میثاقی را بار دیگر از دم تیغ گذراند.

به گزارش فیلم نیوز، بعد از انتخاب پر حرف و حدیث مهدی تاج برای ریاست فدراسیون فوتبال، برنامه‌های ورزشی تلویزیون و در راس آن‌ها برنامه «فوتبال برتر» موضع گیری سفت و سختی را مقابل رئیس جدید فدراسیون فوتبال اتخاذ کرد، بنحوییکه تاج در نخستین نشست خبری‌اش با اصحاب رسانه به شکل صریح به این ماجرا واکنش نشان داد. در پی این موضع گیری فوتبال برتر و شب‌های فوتبالی به شکل ویژه و با دعوت از مهمانان مخالف تاج این رویه را ادامه دادند و موجب شدند تا او از حضور در برنامه‌های تلویزیون سرباز بزند.

اما شامگاه جمعه بین مهدی تاج و تلویزیون صلح برقرار شد. او با حضور در ویژه برنامه جام جهانی 2022 قطر به شبکه ورزش آمد و درباره اتفاق‌های تیم ملی و البته ماجرای نامه نگاری با فیفا جهت حذف تیم ملی از رقابت‌های جام جهانی به شکل مفصل حرف زد.

رسول مجیدی مجری برنامه در طول گفت وگو با مهدی تاج دائما روی این نکته تاکید داشت که این برنامه یار دوازدهم تیم ملی است و قصد دارد به شکل همه جانبه‌ای از تیم فوتبال حمایت کند. مهدی تاج در واکنش به این صحبت‌های مجیدی گفت که البته برخی افراد در برنامه‌های دیگر تلویزیون چنین نیتی را ندارند و دائم در حال سنگ اندازی هستند. هرچند در این مدت تیم ملی مورد حمایت نمایندگان و… قرار گرفته اما این افرادهمچنان به دنبال ایجاد حاشیه هستند.

مهدی تاج در ویژه برنامه «فوتبال برتر» که اختصاص به مناظره نامزد‌های ریاست فدراسیون داشت شرکت نکرد.  او پیش از این برای پاسخگویی به ابهامات قراداد مارک ویلموتس سرمربی اسبق تیم ملی در برنامه «فوتبال برتر» شرکت کرد که گفت وگوی او با محمد حسین میثاقی به جنجال کشیده شد.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

  • شاید تنها جایی که بشه به تاج احسنت و آفرین گفت همینجا بود

دیدگاهتان را بنویسید