تلویزیون
تداخل همزمان بازی‌های تیم ملی والیبال با مسابقات لیگ برتر

شبکه سه علیه فوتبال / پخش والیبال دوستانه به جای بازی پرسپولیس و فولاد

شبکه سه با پخش تیزری از پوشش مستقیم بازی‌های تیم ملی والیبال در جام واگنر خبر داد، این درحالی است که زمان برگزاری دیدار دوم تیم ملی در این رقابت‌ها با بازی تیم پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر همزمان است.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه سه در روزهای گذشته با پخش تیزری از پوشش مسابقات تیم ملی والیبال در مسابقات جام واگنر خبر داد. طبق برنامه اعلام شده ، دومین بازی تیم ملی والیبال شامگاه جمعه ساعت 20 مقابل صربستان برگزار می‌شود، این در حالی است که در همین روز و از ساعت 20.30 قرار است تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم فولاد برود. با توجه به نزدیکی ساعت برگزاری این بازی‌ها مشخص نیست که شبکه سه به چه شکل قصد پوشش هر دو مسابقه را دارد.

معمولا در چنین شرایطی شبکه ورزش به کمک شبکه سه می‌آید و پوشش یکی از این بازی‌های همزمان را برعهده می‌گیرد، اما در سایت رسمی این شبکه و در جدول پخش برنامه‌های زنده آن هیچ رد و نشانی از بازی‌ تیم ملی والیبال و البته بازی پرسپولیس مقابل فولاد دیده نمی‌شود . طبق کنداکتور منتشر شده در سایت شبکه ورزش ، این شبکه در ساعت 20.30 پخش بازی تیم‌های صنعت نفت آبادان و آلومنیوم اراک را در جدول پخش خود قرار داده است.

هنوز شبکه سه نسبت به همپوشانی زمانی این دو مسابقه جهت پخش مستقیم آنها واکنش نشان نداده است و مشخص نیست آیا واقعا قصد دارد بازی تیم‌های پرسپولیس و فولاد را پوشش ندهد و به جای آن بازی دوستانه تیم ملی والیبال را به شکل مستقیم روانه آنتن کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید