نمایش خانگی
به دنبال تایید ضمنی محمدحسین مهدویان درباره ساخت فصل دوم سریالش

بعد از مکبث، زخم کاری2 راوی شاه‌لیر می‌شود

محمدحسین مهدویان بعد از ساخت سریال «زخم کاری» براساس نمایشنامه «مکبث» ویلیام شکسپیر، قرار است فصل دو و سه این سریال را برمبنای نمایشنامه‌های «شاه لیر» و «ریچارد سوم» از دیگر آثار این نویسنده، کارگردانی کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، روز سه‌شنبه 11 مرداد، محمدحسین مهدویان تصویری از شخصیت مالک سریال «زخم کاری» درحالی که لب دریا نشسته است در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «بلند شو مالک.»

بلافاصله بعد از انتشار این پست، گمانه‌زنی‌ها درباره ساخته شدن فصل دوم «زخم‌کاری» شروع شد و کم‌کم با تایید ضمنی محمدحسین مهدویان، این خبر منتشر شد.

ماجرا از این قرار است که مهدویان تصمیم دارد «زخم کاری» را به عنوان سه‌گانه‌ای از آثار ویلیام شکسپیر تولید کند. بعد از اینکه فصل اول را براساس نمایشنامه «مکبث» کارگردانی کرد، حالا با همان گروه و در ادامه داستان قبلی، فصل دوم را با اقتباس از نمایشنامه «شاه‌لیر» خواهد ساخت و بعد از آن برای فصل سوم سراغ اقتباس از نمایشنامه «ریچارد سوم» شکسپیر خواهد رفت.

فصل اول سریال «زخم کاری» درحالی به پایان رسید که شخصیت مالک چند ضربه چاقو خورد. در ابتدای فصل دوم خواهیم دید که او با ضربه‌ها از پا در نیامده و مجددا به زندگی برمی‌گردد و داستان ادامه پیدا می‌کند.

در فصل دوم حضور جواد عزتی و رعنا آزادی‌ور قطعی است و اکثر بازیگران اصلی فصل قبل هم حضور دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید