نمایش خانگی
یک اتفاق مشکوک در پخش یک سریال دیگر شبکه نمایش خانگی + تیزر

رونمایی یکباره از یاغی بدون تبلیغات مجازی و محیطی

بعد از سریال «جادوگر» که به یکباره پخش آن شروع شد، سریال «یاغی» به کارگردانی محمد کارت هم بدون تبلیغات محیطی و مجازی پخش خود را شروع کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سریال «یاغی» به کارگردانی محمد کارت از جمله سریال‌های مهم در دست تولید است که انتظار میرفت بعد از طی کردن مراحل تولیدش در سکوت خبری با برنامه‌ای ویژه در زمینه تبلیغات محیطی و مجازی پخش خود را شروع کند. اما این سریال به یکباره از پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه با انتشار یک تیزر و اعلام اسامی بازیگرانش عرضه شد .

قسمت اول سریال «یاغی» در حالی عرضه شد، که اطلاع رسانی درباره آن در طول تولید به شکل قطره چکانی انجام می‌ شد. این اطلاع رسانی قطره چکانی در حدی بود که تا روز پخش به جز طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر هیچیک از بازیگران این سریال به شکل رسمی معرفی نشده بودند. این اتفاق در حالی برای «یاغی» رقم خورد که انتظار میرفت، بعد از رونمایی از تصویر دوباریگر اصلی از اسامی و تصاویر دیگر کاراکترهای سریال که اتفاقا بازیگران سرشناسی هم هستند به تدریج رونمایی میشد، کاری که درخصوص اکثر سریال‌های خانگی انجام می‌شود.

این اتفاق پیش از این و اوایل هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم برای سریال «جادوگر» هم افتاد و این سریال با یک خبررسانی فوری پخش خود را آغاز کرد.

رونمایی یکباره از سریال‌ها خانگی آنهم در شرایطی که پلتفرم‌ها امکان تبلیغات محیطی برایشان مهیاست و از شرایط مناسبی هم در رسانه‌های مجازی برخوردارند، اتفاق مشکوکی است که باید دید سرمنشا آن کجاست؟ چه ملاحظاتی درپس پرده وجود دارد که دست‌اندارکاران سریال حاضر میشوند بدون تبلیغات محیطی و مجازی سریال‌هایشان را عرضه کنند.

سریال یاغی طبق اعلام روابط عمومی « فیلیمو» از امروز پخش خود را شروع می کند. در این سریال علاوه بر پارسا پیروز فر و طناز طباطبایی با زیگران دیگری چون امیر جعفری، نیکی کریمی، علی شادمان، مهدی حسینی نیا، فرهاد اصلانی، مه لقا باقری، عباس جمشیدی فر و… بازی دارند.

در حالیکه از تصویر طناز طباطبایی رونمایی شده بود انتظار می رفت در روز پخش از تصویر دیگر بازیگران هم رونمایی می‌شد

فیلمنامه سریال یاغی با نگاهی به رمان «سالتو» به شکل مشترک توسط محمد کارت، پدرام پور امیری و حسین دوماری به نگارش درآمده است. این سریال را سید مازیار هاشمی تهیه و تولید میکند.

سریال «یاغی» قرار است هر پنجشنبه ساعت هشت صبح عرضه شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید