سینمای ایران
تهیه کننده پیشین هفت ، فیلم جدید مقدم دوست را تولید می کند

داماد معاون اسبق سیما با سرمایه گذاری حوزه هنری ،تهیه کننده سینما شد

یوسف منصوری داماد علی اصغر پور محمدی مدیراسبق شبکه سه و البته معاون اسبق سیما، به عنوان تهیه‌کننده از سازمان سینمایی مجوز تولید فیلم سینمایی «عطر آلود» را دریافت کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، صبح روز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه سازمان سینمایی اعلام کرد که سه فیلمنامه سینمایی مجوز ساخت دریافت کرده‌اند. یکی از فیلم‌های این فهرست، «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم دوست است که به تهیه‌کنندگی یوسف منصوری پروانه ساخت گرفته است.

یوسف منصوری، داماد علی اصغر پورمحمدی است که با تهیه‌کنندگی برنامه «هفت» در دوره بهروز افخمی وارد این عرصه شد. او همراه با سعید پروینی در مدت زمانی که بهروز افخمی مجری و سردبیر برنامه بود، تهیه‌کنندگی هفت را برعهده داشت. بعد از آن، منصوری تهیه تعدادی برنامه تلویزیونی را هم برعهده گرفت که از آن جمله می‌توان به برنامه «ماه من» با اجرای نجم الدین شریعتی اشاره کرد که به عنوان ویژه برنامه سحر روی آنتن شبکه سه رفت.

منصوری حالا به عنوان تهیه‌کننده وارد عرصه سینما شده تا با سرمایه‌گذاری حوزه هنری نخستین فیلمش را در این عرصه به کارگردانی هادی مقدم دوست تولید کند.

یوسف منصوری پشت صحنه برنامه «ماه من» ویژه برنامه سحر شبکه سه

مقدم دوست به تازگی، کارگردانی فیلمی با عنوان«مومن» با موضوع زندگی سردار شهید همدانی را به پایان رسانده است. در این فیلم مصطفی زمانی، هدا زین العابدین و حسام محمودی بازی دارند. این فیلم را محمد رضا شفیعی تهیه و تولید کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید