نمایش خانگی
با انتشار یک پست اینستاگرامی اعلام شد

پیمان معادی برای شبکه خانگی سریال کمدی می‌سازد

پیمان معادی این روزها در حال نگارش فیلمنامه یک سریال کمدی برای تولید در شبکه نمایش خانگی است.

به گزارش فیلم‌نیوز، پیمان معادی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی‌اش این خبر را اعلام کرد و نوشت :« ‌ خیلی وقت بود دلم می‌خواست فیلمنامه‌کمدی دیگه‌ای بنویسم. سال‌ها قبل تجربه‌های شیرین و خوبی در نوشتن سناریوهای طنز داشتم ولی تا امروز دنبال فرصتی بودم تا در ژانر مورد علاقه‌ام که کمدی سیاه است ؛ کار کنم. این روزها با همکاری پویا مهدیزاده مشغول نوشتن اپیزودهای پایانی قصه هستیم.»

معادی در ادامه این پست به نقل از «مارتین مک دونا» درباره کمدی سیاه نقلی قولی آورده و نوشته :« همه کارهای من ترکیبی است از کمدی سیاه و یک حس مالیخولیایی غمگین و نا امید کننده دارند.»

او سپس گریزی به حرف‌های کمدین محبوبش «جری ساینفلد» زده و به نقل از او در ادامه پستش نوشته است :« ساینفلد می‌گه کمدی چهار مرحله داره، اینکه رفقایت را بخندانی، اینکه غریبه‌ها را بخندانی، اینکه پول بگیری غریبه‌ها را بخندانی و اینکه کاری کنی آدم ها ادای تو را دربیاورن چون بهشون خیلی حال میده (ما فعلا تو مرحله اول موفق بودیم) .»

پیمان معادی در پایان این پست ابراز امیدواری کرده که بتواند بدون دردسر مجوز ساخت این سریال را بگیرد :« ایشالا بتوانیم یک مجوز ساخت بدون سکته و انفارکتوس ، یک سرمایه تمیز و بی مساله هم پیدا کنیم و از همه مهمتر اینکه روزهای نکبت و غم انگیز و تاریک و مملو از مشکلات هم در آینده برای همه مردم کمتر باشد که انگیزه و دل و دماغ ما هم برای تولید این کار از دست نرود و برویم اولین سریال شبکه نمایش خانگی مان را کار کنیم.»

«کما» و «شام عروسی» از جمله کارهای کمدی کارنامه پیمان معادی است که فیلمنامه آنها را به نگارش درآورده است. او در عرصه کارگردانی تاکنون فیلم های «برف روی کاج ها» و « بمب، یک عاشقانه» را ساخته و این پروژه کمدی اولین تجربه اش در عرصه سریال سازی محسوب می‌شود.

معادی به عنوان بازیگر تاکنون حضوری در شبکه نمایش خانگی نداشته، او چند سال پیش در سریال « ماه تی تی» جلوی دوربین داودمیرباقری رفت، که این سریال در مرحله تصویر برداری متوقف شد. گفته میشود به تازگی مصطفی کیایی با او برای بازی در سریال تاریخی «عزیز اله حمیدنژاد» وارد مذاکره شده که هنوز نتیجه ای از این مذاکره حاصل نشده است. این سریال برای شبکه خانگی تولید می شود و تا الان حضور هدیه تهرانی در آن قطعی شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید