تلویزیون
اعتراف امیرعلی نبویان در برنامه «خندوانه» که ممیزی شد و روی آنتن نرفت + ویدیو

من بازیگر خوبی نیستم

ویدیوی صحبت های نبویان را در انتهای این خبر ببینید.

امیر علی نبویان در برنامه خندوانه و در گفت وگو با رامبد جوان اعلام کرد که بازیگر خوبی نیست و به همین دلیل علاقه‌ای به این کار ندارد.

به گزارش فیلم‌نیوز، امیر علی نبویان در شب عید فطر مهمان برنامه خندوانه بود . او در این برنامه اعتراف جالبی کرد و گفت آدمی است بسیار خجالتی که در جمع بسیار معذب است :« همه جا خجالت می‌کشم حتی همین الان که اینجا نشسته‌ام ، کافی است رویم را از تو برگردانم خجالت می کشم.»

نبویان درادامه گفت که به خاطر همین خجالتی بودنش هیچ وقت اجرا روی استیج را قبول نکرده و حتی در نمایشنامه‌های که نوشته و کارگردانی کرده هم بازی نکرده است.

اما قسمت جالب صحبت‌های نبویان جایی بود که اعلام کرد علاقه‌ای به بازیگری ندارد و برای همین به اشکال مختلف پیشنهادهایش را در این زمینه رد می‌کند : « من هیچ علاقه‌ای به بازیگری ندارم، اوایل فقط در دوسه پروژه بازی کردم که این کار را تجربه کرده باشم و کمی یاد بگیرم ، برای همین دیگر ادامه‌اش ندادم. دوستان به من لطف دارند و پیشنهادهای مختلفی هم دارم، اما همه را به نوعی رد می کنم، چون خودم را بازیگر نمیدانم. واقعا اگر کسی با سطح توانایی‌های من در بازیگری در کار خودم حاضرشود او را از پروژه بیرون میکنم.»

نبویان در پایان حرف هایش درباره راه و روش ویژه‌اش برای نه گفتن به پروژه‌ها حرف زد که شرح آن را می‌توانید در ویدیویی که در پایان خبر آمده ببینید و بشنوید.

صحبت‌هایی که از نبویان نقل شد و در ویدیو می‌بینید از برنامه‌ای که در شب عید فطر روی آنتن رفته بود حذف شده و صفحه رسمی خندوانه ویدیوی بخش‌های حذف شده را منتشر کرده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید