نمایش خانگی
خاطره‌بازی با اولین همکاری لیلی رشیدی با مرضیه برومند به بهانه شهرک کلیله و دمنه+ ویدیو

39 سال همکاری مداوم خاله و خواهرزاده

بعد از انتشار نام لیلی رشیدی در جمع صداپیشگان «شهرک کلیله‌ودمنه»، ویدئویی نوستالژیک متعلق به 39 سال پیش از اولین همکاری مرضیه برومند با لیلی رشیدی خواهرزاده‌اش در برنامه «بچه‌ها بیدار، بچه‌ها هشیار» در شبکه‌های اجتماعی دوبار وایرال شد.

در این ویدئو، مرضیه برومند در جایگاه مجری برنامه، لیلی رشیدی و لیلا حاتمی را که هردو دختربچه‌های کوچکی هستند معرفی می‌کند.

رشیدی در پروژه‌های مختلف، همکاری‌های زیادی با مرضیه برومند داشته است. اولین بار سال 1373 او را به عنوان یک بازیگر بزرگسال با نقش مادرخانمی در «قصه‌های تابه‌تا» دیدیم. رشیدی در این سریال نقش زن نویسنده‌ای را داشت که زی‌زی‌گولو از دل قصه‌های او متولد شده بود. رشیدی با همین یک سریال شناخته شد و در ذهن‌ها باقی ماند. در سال 1377 در یکی از اپیزودهای «هتل» به نام «بچه» بازی کرد. سال 1380 در سریال «کارآگاه شمسی و دستیارش مادام» به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت. رشیدی در جمع بازیگران سریال «همه بچه‌های من» مرضیه برومند هم بود. همچنین در «داستان‌های نوروزی» هم برومند را همراهی کرد. سال 1392 در «آب‌پریا» که آخرین سریال برومند در تلویزیون بود هم لیلی رشیدی با گریمی متفاوت نقش «رشک‌پری» را بازی کرد.

آخرین همکاری لیلی رشیدی با برومند به سال 1393 و فیلم سینمایی «شهر موش‌ها2» برمی‌گردد. رشیدی در این فیلم صداپیشه شخصیت صورتی بود.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم در جدیدترین همکاری لیلی رشیدی با خاله‌اش مرضیه برومند در «شهرک کلیله و دمنه» قرار است صدای او را روی کدام شخصیت بشنویم.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید