سینمای ایراننمایش خانگی
خبر فیلم نیوز توسط پیمان عباسی تایید شد

توفیق اجباری 2 در قالب سریال تولید می‌شود

پیمان عباسی با انتشار یک پست در صفحه‌شخصی‌اش تولید ادامه پروژه «توفیق اجباری» را در قالب یک سریال تایید کرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، چندی پیش خبری مبنی بر تولید ادامه فیلم موفق و پرفروش «توفیق اجباری» منتشر کردیم. در این خبر آمده بود که محمدرضا گلزار در تلاش است با خرید حقوق مادی این پروژه از خانواده زنده‌یاد سید‌کمال طباطبایی، ادامه آن را در قالب یک سریال برای پخش از شبکه خانگی تولید کند.

مدتی بعد از انتشار این خبر، پیمان عباسی فیلمنامه‌نویس فیلم «توفیق اجباری» با انتشاری پستی در صفحه شخصی‌اش این خبر را تایید کرد. او در این پست که با عکسی مشترک از خودش و نیوشا ضیغمی پیوست شده نوشته ‌است:«دوباره بعد از سال‌ها خبر ساخت «توفیق اجباری 2» سر زبان‌ها افتاده اونم در قالب یک سریال پلتفرمی. پشت‌صحنه زندگی آرتیست‌ها همواره خیلی جذاب بوده و هست و قصه‌هاشون نه تمومی داره، نه تکراری میشه و نه کهنه. شایعاتشون سریع پخش میشه، هر خبر یک کلاغ چهل کلاغ می‌شه و خلاصه این‌قدر این حاشیه‌ها تمومی نداره می‌تونه ماجرای هیجان‌انگیز با نمک و گاه تلخی را در پی داشته باشه.»

عباسی در ادامه به حضور رضا عطاران در این فیلم در سال‌هایی که هنوز صاحب گیشه نشده بود اشاره کرده و نوشته :«یادش بخیر رضا عطاران اولین بازی سینمایی‌اش توفیق اجباری بود، اما حالا تضمین‌کننده موفقیت در هر فیلمه، رضا گلزار کماکان در اوج، نیوشا (ضیغمی)، باران (کوثری)، نعیمه (نظام‌دوست) و مجید یاسر هرکدام مسیرهای مختلفی را در این سال‌ها طی کرده‌اند.»

در گزارش فیلم‌نیوز آمده بود که گلزار تمایل دارد کماکان محمدحسین لطیفی به عنوان کارگردان ادامه «توفیق اجباری» را بسازد. عباسی در نوشته‌اش این موضوع را هم تایید کرده است: «همکاری مجدد من و محمد‌حسین لطیفی عزیز در نوع خودش اخبار و حاشیه‌هایی خاصی داره که به زودی درباره اون حرف‌های هیجان‌انگیزی براتون دارم.»

در متن پیمان عباسی اشاره شده که «توفیق اجباری» نخستین تجربه سینمایی رضا عطاران است، در حالیکه عطاران پیش از این در فیلم‌های «کلید ازدواج»، «سیندرلا»،« کلاه‌قرمزی و سروناز»، «هوو» و «کلاهی برای باران» بازی کرده بود.

محمدحسین لطیفی به تازگی کارگردانی سریال «سنجر خان» را به پایان رسانده، درحالی از او به عنوان کارگردان «توفیق اجباری 2» نام برده می‌شود که تحت قرارداد حامد عنقاست تا به تهیه‌گنندگی او مجموعه «شهید بروجردی» را برای سازمان اوج بسازد. حالا باید منتظر ماند و دید که لطیفی ابتدا کدام پروژه را کلید می‌زند.

از ساخت فیلم «توفیق اجباری» 15 سال می‌گذرد. این فیلم بهار سال 1386 روی پرده سینماها رفت و موفق شد عنوان دومین فیلم پرمخاطب و پرفروش سال را از آن خودش کند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید