نمایش خانگی
به یکباره از سریال مسعود اطیابی رونمایی شد و دو پلتفرم رقیب آن را همزمان پخش کردند؟ +ویدیو

جادوگر چطور از نماوا سردرآورد؟

تیزر سریال «جادوگر» را در انتهای خبر ببینید

سریال «جادوگر» به کارگردانی سیدمسعود اطیابی بدون هیچ پیش زمینه قبلی و انتشار تیزر و عکس ، روز یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت به طور همزمان توسط دو پلتفرم نماوا و فیلیمو عرضه شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، سریال «جادوگر» نخستین تجربه سریال سازی مسعود اطیابی در شبکه خانگی است. این سریال جز آخرین پروژه‌هایی است که مجوز ساخت خود را از وزارت ارشاد گرفت و بدون مجوز ساترا جلوی دوربین رفت. «جادوگر» با نام اولیه « ناجورها» به کارگردانی همایون اسعدیان مجوز ساخت دریافت کرد، در آن برهه زمانی هنوز مسیر «نماوا» و «فیلیمو» از هم جدا نشده بود و قرارداد پخش همزمان آن از هر دو پلتفرم در همان زمان بسته شد. بعد از عقد قرار داد پخش، همایون اسعدیان از کارگردانی «ناجورها» انصراف داد و پروژه به سید مسعود اطیابی رسید. این اتفاق درست همزمان شد با دوره‌ای که نماوا و فیلیمو از هم جدا شدند، اما این جدایی به معنی فسخ قراردادهای قبلی نبود، بنابراین «ناجورها» که بعدها به «جادوگر» تغییر نام داد با استناد به همان قرار داد ، توسط هر دو پلتفرم عرضه شد.

«جادوگر» درست در اوج دوران همه‌گیری کرونا و در روزهایی که هنوز خبری از واکسیناسیون عمومی نبود در تهران و جزیره قشم جلوی دوربین رفت. دز طول فیلمبرداری علاوه بر عوامل پشت دوربین سید جواد رضویان و احمد مهرانفر بازیگران اصلی پروژه به کرونا مبتلا شدند و روند تولید کار مدتی متوقف شد.

«جادوگر» یک سریال کمدی است که در آن علاوه بر مهرانفر و رضویان بازیگران دیگری چون مریم مومن، نسیم ادبی، فقیه سلطانی، شهین تسلیمی، شهرزاد کمالزاده ، رضا ناجی و… بازی دارند.

فیلمنامه اولیه «جادوگر» را بابک کایدان نوشته اما فیلمنامه نهایی محصول مریم تاجیک است. در خلاصه داستانی که از این سریال منتشر شده آمده :«قدرت و جهانگیر از جاعلان، معروف تحت تعقیب پلیس، قصد دارند از کشور بگریزند، اما این دو طی ماجراهایی درمی‌یابند که با رمالی می‌‌توانند کار و کاسبی جدیدی را پیشه کنند و..»

«جادوگر» قرار است هر هفته یکشنبه‌ها ساعت 8 صبح از هردو پلتفرم «فیلیمو» و «نماوا» پخش شود. این سریال در 14 قسمت 50 دقیقه‌ای آماده شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید