سینمای ایران
بعد از ایام سوگواری دهه اول محرم اکران می‌شود

محسن تنابنده با سه کام حبس به سینماها می‌آید

فیلم سینمایی « سه کام حبس» به کارگردانی سامان سالور با بازی محسن تنابنده بعد از ایام سوگواری دهه اول محرم روی پرده می‌رود.

به گزارش فیلم نیوز، «سه کام حبس» آخرین ساخته سینمایی سامان سالور است که نخستین بار در بخش مسابقه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت. این فیلم بعد از نمایش در این جشنواره به دلیل شروع پاندمی کرونا و تعطیلی سینماها ، به مدت نزدیک به سه سال پشت در اکران ماند و حالا قرار است بعد از دهه اول محرم نمایش عمومی خود را در سینماهای کشور شروع کند.

در این فیلم «محسن تنابنده» بازیگر نقش اصلی مرد است و پریناز ایزدیار، سمیرا حسن پور و متین ستوده دیگر بازیگران آن هستند.

تنابنده به خاطر بازی در «سه کام حبس» موفق شد در جشنواره فیلم سلیمانیه برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شود. دو بازیگر زن این فیلم هم در جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر اصلی و مکمل شدند.

سه کام حبس داستان مردی است به نام مجتبی با بازی تنابنده که در کنار همسرش نسیم با بازی ایزدیار به ظاهر زندگی آرامی دارند، اما وقوع یک اتفاق این آرامش را برهم می‌زند و…

این فیلم علاوه بر جشنواره سلیمانیه در چند جشنواره جهانی دیگر از جمله سی امین دوره جشنواره فیلم «هارتلند» آمریکا، چهارمین دوره جشنواره فیلم« پیشگام» چین، جشنواره فیلم‌های ایرانی استرالیا و.. به نمایش درآمده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید