سینمای ایران
گلایه‌های آقای سوپر استار از وضعیت کنونی سینما در اکران مردمی «روز ششم»

جمشید هاشم پور : به سینمای ایران امیدوار نیستم

جمشید هاشم پور سوپر استار سینمای ایران در دهه 60 و 70 در حاشیه اکران مردمی فیلم«روز ششم» با انتقاد از وضعیت فعلی سینما اعلام کرد که به آینده سینمای ایران امیدوار نیست.

به گزارش فیلم‌نیوز، اکران مردمی فیلم «روزششم»، چهارشنبه هشتم تیر ماه با حضور جمشید هاشم‌پور و دیگر بازیگران این فیلم همراه با حجت قاسم زاده اصل کارگردان در پردیس سینمایی نارسیس برگزار شد.

در این اکران که با استقبال خوب مخاطبان فیلم همراه بود، جمشید هاشم‌پور پیش از نمایش فیلم دقایقی با حاضران در سالن صحبت کرد. او ضمن تشکر از مخاطبان بابت حضورشان در این اکران به انتقاد از وضعیت کنونی سینما پرداخت و گفت :«امروز سینمای ایران و جهان دچار یک رکود شده است و به همین دلیل حضور شما تماشاگران بیش از پیش اهمیت دارد و ارزشمند است.»

هاشم‌پور در پایان صحبت‌هایش ابراز امیدواری کرد که وضعیت فعلی بهتر شود :« امیدوارم سینمای ایران دوباره زنده شود و کارهای بهتری ساخته شود، هرچند من خیلی امیدوار نیستم.»

در این مراسم حجت قاسم زاده و بهرام ابراهیمی از حضور مخاطبان در سالن سینما آنهم با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه تشکر کردند.

فیلم روز ششم به کارگردان حجت قاسم‌زاده اصل همچنان در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و با استقبال خوب تماشاگران همراه شده است. در این فیلم علاوه بر هاشم‌پور بازیگرانی چون مصطفی زمانی، بهاره افشاری، امیر جعفری، افشین هاشمی، همایون ارشادی و… بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید