سینمای ایران
از نخستین تیزر بین المللی فیلم «برادران لیلا» رو نمایی شد + ویدیو

این چه کاریه لیلا ، آبرو برامون نمی مونه

تیزر فیلم «برادران لیلا» را در انتهای خبر ببینید

از نخستین تیزر فیلم توقیفی «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی رونمایی شد، در بخشی از این تیزر دیالوگی از نوید محمد زاده استفاده شده که در آن خطاب به لیلا می‌گوید:« این چه کاریه لیلا، آبرو برامون نمی‌مونه.» این دیالوگ نشان از وقوع یک فاجعه در فیلم می‌دهد.

به گزارش فیلم‌نیوز، نخستین تیزر بین المللی فیلم «برادران لیلا» به کارگردانی سعید روستایی منتشر شد. در این تیزر که محور اصلی آن لیلا با بازی «ترانه علیدوستی» است ، کاراکترهای فیلم به شکلی گذارا معرفی می‌شوند.

در این تیزر مخاطب از وقوع یک فاجعه بزرگ در یک خانواده پر جمعیت با خبر می‌شود. خانواده‌ای که قرار است با سرمایه‌ای که پدر در اختیار دارد، خودشان را از یک فلاکت نجات دهند. اما دیالوگ انتهایی تیزر که از زبان محسن با بازی نوید محمد زاده نقل می‌شود خبر از یک فاجعه میدهد. فاجعه‌ایی که خبر از بی آبرو شدن یک خانواده میدهد. او خطاب به لیلا می‌گوید :« این چه کاریه لیلا ، آبرو برامون نمی‌مونه.»

فیلم «برادران لیلا» سومین ساخته سینمایی سعید روستایی بعد از فیلم‌های تحسین شده « ابد و یک روز» و « متری شش و نیم» است. این فیلم برای نخستین بار در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد. اما نداشتن مجوز رسمی از سوی سازمان سینمایی برای حضور بین المللی فیلم از یک سو و حواشی به وجود آمده در مراسم فرش قرمز آن موجب شد تا سازمان سینمایی طی اطلاعیه‌ای رسمی حکم به توقیف فیلم بدهد.

«برادران لیلا» بعد از این اتفاقات در جشنواره فیلم مونیخ به نمایش در آمد. در این فیلم علاوه بر نوید محمد زاده و ترانه علدوستی بازیگرانی چون پیمان معادی، فرهاد اصلانی و سعید پور صمیمی هم بازی دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید