سینمای ایران
بعد از یک تعطیلی یک و نیم روزه اتفاق می‌افتد

آغاز به کار دوباره سینماها از صبح یکشنبه

سینماها سراسر کشور از صبح یکشنبه بیست و هفتم شهریورماه بعد از تعطیلی یک و نیم روزه به مناسبت اربعین حسینی کار خود را از سر می‌گیرند.

به گزارش فیلم‌نیوز، نمایش فیلم‌های روی پرده از شامگاه جمعه بیست و پنجم شهریورماه 1401، به احترام اربعین حسینی(ع) متوقف و سینماها تا پایان روز شنبه بیست وششم شهریوماه که مصادف با روز این مناسبت مذهبی بود به حالت تعطیل درآمدند.

از صبح یکشنبه بیست و هفتم شهریورماه، سینماها فعالیت خود را با نمایش فیلم‌های در حال اکران از سر می‌گیرند. در حال حاضر فیلم انیمیشن «پسر دلفینی» با گیشه 3 میلیارد و 690 میلیون تومان در صدر جدول فروش هفتگی است . بعد از این انیمیشن سینمایی، فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگش آبیار با 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رده دوم جدول فروش هفتگی را دراختیار دارد. فیلم «انفرادی» نیز با 2 میلیارد و 182 میلیون توان سومین فیلم پروفرش هفته است. «تی‌تی»ساخته آیدا پناهنده، «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد همراه با «علفزار»، «بانک زده‌ها»، «شین»،«کوزوو» و… دیگر فیلم‌های روی پرده هستند.

قیمت بلیت این فیلم‌ها براساس «طرح شناور قیمت بلیت» در سانس‌های مختلف ، متفاوت و از 20 هزارتومان تا 45 هزار تومان عرضه می‌شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید