سینمای ایران
ابراهیم عامریان به دنبال ساخت یک کمدی پرفروش دیگر

تهیه کننده «انفرادی»، رضا عطاران را به «انتهای باغ» می‌برد؟

ابراهیم عامریان که با تهیه دو فیلم«دینامیت» و«انفرادی» توانسته رکورد فروش تاریخ سینما را از آن خودش کند، به دنبال تهیه فیلم‌کمدی دیگری با عنوان «انتهای باغ» است، که آن را با بازی رضا عطاران جلوی دوربین ببرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، ابراهیم عامریان به عنوان تهیه‌کننده پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما را در کارنامه خود دارد. از او سال گذشته فیلم«دینامیت» روی پرده رفت که موفق شد به فروش بالای 58 میلیارد تومان دست پیدا کند. این تهیه‌کننده امسال هم فیلم«انفرادی» با بازی رضا عطاران را روانه اکران سینماها کرد، فیلمی که در حال حاضر با فروش 66 میلیارد تومان همچنان در حال اکران است.

عامریان در گفت وگویی که به تازگی با خبرگزاری مهر انجام داده اعلام کرده که قصد دارد فیلمی با عنوان«انتهای باغ» را وارد فاز تولید کند. این پروژه یک کمدی تلخ است که مدتی پیش پروانه ساخت آن صادر شده است. طبق گفته عامریان ، رضا عطاران گزینه اصلی او برای بازی در این فیلم است، اما از آنجاییکه این بازیگر مشغول بازی در فیلم سینمایی«قیف» به کارگردانی محسن امیر یوسفی است و بعد از آن درگیر بازی در فیلم«رکر» به کارگردانی کیانوش عیاری می‌شود، در حال حاضر امکان حضور او در پروژه سینمایی «انتهای باغ» میسر نیست، از همین رو عامریان تصمیم گرفته تا تولید این فیلم را تا زمان آزاد شدن عطاران از دو پروژه‌ای که در آن‌ها مشغول به کار است، به تعویق بیندازد.»

عامریان علاوه بر این فیلم « انتهای باغ»، تولید پروژه دیگری با عنوان «فاتحان‌اروند» را هم در دستور کار خود دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید