سینمای ایران
همزمان با شروع اکران عمومی اتفاق افتاد

سایت اطلاع رسانی «ابلق» افتتاح شد

همزمان با شروع اکران عمومی فیلم «ابلق» ، سایت اطلاع رسانی این فیلم افتتاح شد.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم «ابلق» تازه ترین ساخته سینمایی نرگس آبیار از روز چهارشنبه 26 مرداد 1401 اکران خود را در سینماهای سراسر کشور شروع کرد، همزمان با آغاز نمایش این فیلم ، سایت اطلاع رسانی آن نیز افتتاح شد.

مخاطبان فیلم می‌توانند با مراجعه به نشانی «ablaghmovie.ir» و یا با اسکن کردن «QR Code» جانمایی شده در مواد تبلیغی فیلم از جمله پوستر، استند و… وارد فضای سایت شوند.

دراین سایت امکان خرید بلیت اینترنتی برای مخاطبان مهیا شده و آنها می‌توانند از همین طریق وارد سامانه‌های فروش شوند و اقدام به خرید بلیت بکنند. «گالری» یکی دیگر از بخش‌های این سایت است. در این بخش عکس‌های فیلم با کیفیت بسیار بالایی بارگذاری شده تا اصحاب رسانه بتوانند با مراجعه به آن به عکس‌های اثر دسترسی پیدا کنند. این گالری قرار است هرهفته با عکس‌های متفاوت و دیده نشده فیلم به روزرسانی شود. همچنین در این بخش قرار است ویدیو‌های اختصاصی از جمله اکران‌های مردمی، تیزرها و سکانس‌هایی از پشت صحنه و… هم باگذاری شود.

مخاطبان همچنین با مراجعه به سایت فیلم «ابلق» می‌توانند به شکل کامل با فضای فیلم آشنا شوند. در بخش عوامل ضمن، معرفی دست‌اندارکاران پروژه و بازیگران، خلاصه‌ای از فیلم ارائه شده و کاراکترها معرفی شده‌اند.

در طول اکران فیلم قرار است ، اخبار مربوط به پروژه، مصاحبه‌ها و نقدهای منتشر شده هم بر روی این سایت بارگذاری شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید