سینمای ایران
بعد از اکران فیلم تی‌تی می‌آید

تداوم حضور هوتن شکیبا و الناز شاکردوست بر پرده سینماها با «ابلق»

در پی موفقیت اکران فیلم «تی تی» با حضور النازشاکردوست و هوتن شکیبا، فیلم «ابلق» با حضور این دو بازیگر از اواخر مرداد روی پرده سینماها می‌رود.

به گزارش فیلم‌نیوز، طبق اعلام همایون اسعدیان سخنگوی شورای صنفی نمایش، قرار است از اواخر مرداد و با پایان اکران فیلم سینمایی «بازیوو»، فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار به سرگروهی پردیس سینمایی کورش روی پرده برود.

فیلم «ابلق»با بازی الناز شاکردوست و هوتن شکیبا در حالی روانه اکران می‌شود که از این دو بازیگر فیلم«تی تی» در حال نمایش است. این فیلم در کمتر از یک ماه موفق شده گیشه خود را از مرز 11 میلیارد تومان عبور دهد. موفقیت این زوج در جذب مخاطب می‌تواند به کمک فیلم «ابلق» هم بیاید.شاکردوست برای بازی در فیلم نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

هوتن شکیبا در فیلم «ابلق» بازی متفاوتی از خودش ارائه داده است. عدم حضور او در جمع نامزدهای جشنواره تعجب اهالی رسانه را به دنبال داشت

ابلق تازه‌ترین ساخته نرگس آبیار است که نخستین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از آن رونمایی شد. در این فیلم علاوه بر شاکردوست و شکیبا، بازیگران دیگری چون بهرام رادان، گلاره عباسی ، مهران احمدی، شادی کرم رودی و… هم بازی دارند. پخش ابلق برعهده «بانو فیلم» است.

اکران« ابلق» در حالی برای اواخر مرداد ماه قطعی شده که طبق گفته اسعدیان قرار است فیلم«شب طلایی» ساخته یوسف حاتمی‌کیا هم از نوزدهم مرداد نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور شروع کند. در این تاریخ همچنین فیلم «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد هم روی پرده می‌رود..

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید