سینمای ایران
ادعای خسرو معصومی درباره وضعیت اخیر «خرس»:

کمپانی نتفلیکس برای خرید حق پخش فیلم درخواست داده

کارگردان فیلم سینمایی «خرس» از تمایل کمپانی نتفلیکس برای خرید حق پخش این فیلم خبر داد.

خسرو معصومی کارگردان سینما درباره وضعیت اکران «خرس» به بانی فیلم گفت: به تازگی کمپانی نتفلیکس برای خرید حق پخش «خرس» درخواست داده و مذاکراتی نیز با آنان داشته ایم. یکی از پخش کننده های خارجی برای اکران این فیلم در کشور کانادا نیز ابراز تمایل کرده، اما با توجه به صادر نشدن پروانه نمایش همچنان خبری از اکران آن نیست.

او درباره چگونگی صدور پروانه ساخت این فیلم نیز گفت: هنگامی که قصد داشتیم «خرس» را مقابل دوربین ببریم، برای دریافت پروانه ساخت آن نیز با مشکلاتی مواجه بودیم که در نهایت و با تهدید به انصرافم از کانون کارگردانان، مدیران وقت سینمایی سرانجام راضی به صدور پروانه شدند. در حال حاضر و پس از گذشت حدود هشت سال از تولید، هنوز خبر تازه ای از فیلم نیست. اکران نشدن «خرس» اگر با اصلاحات جزئی حل می شد تا الان فیلم به نمایش درآمده بود ولی گویا مشکل فراتر از حذف چند سکانس است.

معصومی که به زودی فیلم جدیدش با عنوان «کار کثیف» در سینماهای سراسر کشور به نمایش درمی آید درباره این فیلم و نوع داستان آن گفت: «کار کثیف» در بین ساخته های پیشینم فضایی تازه و جدید دارد و با ترکیبی از بازیگران متفاوت داستانی در دل اجتماع را روایت می کند. در واقع این فیلم برخلاف کمدی های مرسوم چند ساله اخیر سینما، در حوزه سینمای اجتماعی قرار دارد و جزو آثار داستانگو است.

این کارگردان در پایان گفت: با توجه به تعطیلی مدارس و آغاز فصل تابستان این بهترین زمان برای اکران «کار کثیف» است و امیدوارم مخاطبان آثار سینمای اجتماعی این فیلم را دوست داشته باشند و با آن ارتباط برقرار کنند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید