سینمای ایران
«سرخ‌پوست» به زودی اکران می‌شود

جاویدی: تایید منتقدان ما را به اکران عمومی امیدوار می‌کند

نیما جاویدی در گفتگویی اعلام کرد که پروانه نمایش «سرخ پوست» صادر شده و در تلاشیم که به زودی شرایط اکران فیلم را در بهترین و البته سریعترین زمان ممکن فراهم کنیم.

کارگردان «سرخ‌ پوست» که برنده سیمرغ ویژه هیات داوران از جشنواره فیلم فجر شد در مورد زمان اکران فیلم گفت: پیرو جلساتی که با آقای سرتیپی مدیر عامل فیلمیران و پخش کننده‌ «سرخ پوست» داشتیم در تدارک اکران به موقع فیلم هستیم و به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اکران آن را به طور رسمی اعلام می ‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه «سرخ پوست» در جشنواره فیلم فجر با استقبال فوق العاده‌ مردم روبرو شده و با اختلاف کمتر از ٢ درصد نسبت به فیلم اول، به عنوان دومین فیلم منتخب از نگاه تماشاگران شناخته شده است گفت: خوشحالیم که «سرخ پوست» جزو لیست منتخب اکثر مجلات و سایت های معتبر سینمایی و منتقدین و مردم قرار گرفته و این موضوع طبیعتا ما را به موفقیت فیلم در اکران عمومی امیدوار می‌کند.

نیما جاویدی به نمایندگی از عوامل فیلم «سرخ پوست» برای فیلمهایی که قرار است همزمان با این فیلم اکران شوند آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدواریم با فروش عالی همه‌ آن فیلم ها فصل اکران «سرخ پوست» بهترین فصل اکران سال ٩٨ شود.

فیلم «سرخ پوست» به تهیه کنندگی مجید مطلبی و بازی نوید محمدزاده، پری ناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی و حبیب رضایی با حضور مانی حقیقی از فیلم هایی مطرح جشنواره فیلم فجر بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید