سینمای ایران
با اکران انفرادی در عید فطر اتفاق می افتد

بازگشت رضا عطاران به سینماها بعد از دوسال

عطاران علاوه بر«انفرادی» فیلم های «روشن» و«شیشلیک» را هم آماده نمایش دارد که البته هر دو فیلم مشکل پروانه نمایش دارند

رضا عطاران که از آخرین فیلم اکران شده اش بیش از دوسال می گذرد با شروع اکران عید فطر و با فیلم «انفرادی» به سینماها برمی‌گردد.
«زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی، آخرین فیلمی است که با بازی رضا عطاران در سینماها اکران شد. این فیلم پاییز سال 1398 روی پرده رفت و تا شروع همه گیری ویروس کرونا و تعطیلی سینماها روی پرده بود. بعد از آن سینماها تا مدت ها تعطیل بود و فیلمی روی پرده نرفت و بعد از آن با بازگشایی نصفه و نیمه سالن های نمایش خیلی فیلم ها حاضر به اکران نشدند.

عطاران در فیلم «انفرادی» نقش یک دزد خرده پا را بازی می کند

«انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی یکی از این فیلم ها بود که رضا عطاران به همراه مهدی هاشمی و احمد مهرانفر در آن بازی کرده بودند. این کمدی که امید زیادی به فروش آن می‌رود حدود دوسال پشت در اکران ماند و حالا قرار است به عنوان یکی از فیلم عید فطر روی پرده برود. با نمایش عمومی فیلم « انفرادی» ، رضا عطاران بعد از گذشت بیش از دوسال به سینماها برمی گردد.

عطاران در دوران شیوع ویروس کرونا در دو فیلم «روشن» به کارگردانی سید روح اله حجازی و « شیشلیک» ساخته محمد حسین مهدویان بازی کرد. هر دو فیلم هنوز فرصت نمایش عمومی پیدا نکرده اند. این بازیگر برای بازی در فیلم «روشن» برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید