سینمای ایران
همکاری ناظر صوتی «مصائب مسیح» با پروژه ایرانی و آمریکایی

«آن شب» آماده حضور در جشنواره‌های خارجی و فیلم فجر شد

با اتمام مراحل فنی سینمایی «آن شب» با بازی شهاب حسینی، این فیلم آماده حضور در جشنواره‌های خارجی و فیلم فجر شد.

کامی عسگر ویراستار صدا و ناظر صوتی ایرانی الاصل فیلم‌های مطرح هالیوود همچون «مصائب مسیح» و «آخر الزمان»، طراحی و ترکیب صدای سینمایی «آن شب» ساخته کوروش آهاری را برعهده گرفت و مراحل فنی این فیلم را چندی پیش به پایان رسانده است.

با تکمیل مراحل فنی، فیلم «آن شب» خود را آماده حضور در جشنواره‌های جهانی کرده و همچنین احتمال حضور این فیلم در سی هشتمین جشنواره فیلم فجر نیز وجود دارد.

محمد درمنش، الکس بروتو و جفری الارد تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند و تری جرج سازنده (هتل ریواندا) و برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب مشاور تهیه کنندگان این فیلم است.

«آن شب» اولین فیلم شهاب حسینی محسوب می‌شود که در آمریکا ساخته شده و این بازیگر با نقشی متفاوت در آن حضور پیدا کرده است.

نیوشا جعفریان، امیرعلی حسینی، آرمین مهر، گلبرگ خاوری، علی کوششی و هنرمند خردسال لیلا گرگانیان دیگر بازیگران این فیلم هستند که در کنار بازیگران خارجی: لی لی ویکی، جرج مگوایر، الستر لیتم، مایکل گرم و جیا مورا مقابل دوربین رفته اند.
«آن شب» داستان یک زوج ایرانی ساکن آمریکاست که در هتلی محبوس شده در حالی که وادار می شوند تا با بزرگ‌ترین ترس خود، در شبی بی پایان رو به رو شوند…

دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: نویسندگان: میلاد جرموز و کوروش آهاری، تدوین: مهدی واحدی و سپیده عبدالوهاب، جانشین تهیه کننده: محسن درمنش و شریل استارولاکیس، مدیر فیلمبرداری: مازیار مکانی، طراح صحنه: جنیفر دهقان، طراح لباس: مریم راسخ، مدیر تولید: مایکل زمپینو، طراح گریم: بابک اسکندری، مدیر صدابرداری: ارمین کارباف، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: محمد مطلق، منشی صحنه: ژولیت نیکوغاسیان – صبا واحدی، و عکاس: نیاز پرورش و نم دین

«آن شب» محصول کمپانی ماموت پیکچرز با همکاری کمپانی سون اسکایز اینترتینمنت است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید