تلویزیون
به شکل رسمی از سوی روابط عمومی شبکه سه اعلام شد

والیبال حذف شد، بازی پرسپولیس و فولاد به جدول پخش برگشت

پس از انتشار خبر حذف احتمالی بازی پرسپولیس و فولاد از جدول پخش شبکه سه و جایگزینی بازی والیبال ایران وصربستان، روابط عمومی این شبکه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شامگاه جمعه 28 مرداد هفته دوم لیگ برتر فوتبال را پوشش می‌دهد.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه سه از ابتدای هفته جاری با پخش تیزری از پوشش مستقیم بازی‌های تیم ملی والیبال در جام واگنر لهستان خبر داد. طبق اطلاعات ارائه شده در این تیزر ، شبکه سه بازی تیم ملی والیبال مقابل صربستان هم در جدول پخش خود قرار داده بود. دیداری که قرار است ساعت 20 روز جمعه 28 مرداد برگزارشود، این درحالی است که در همین روز و از ساعت 20.30 پرسپولیس از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف فولاد خوزستان می‌رود. با توجه به تیزر پخش شده مشخص می‌شد که شبکه سه قصدی برای پخش بازی پرسپولیس ندارد و می‌خواهد دیدار تیم ملی وایبال را روی آنتن بفرستد.

برهمین اساس با انتشار خبری اعلام کردیم که پخش بازی پرسپولیس از کنداکتور شبکه سه حذف و بازی تیم ملی والیبال جایگزین آن شده است. این خبر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های مجازی به خصوص کانال‌ها و صفحات هوادرای داشت و آنها هم به نوعی با پوشش خبر مذکور به این اتفاق واکنش نشان دادند.

در نهایت روابط عمومی شبکه سه روز چهارشنبه 26 مرداد ماه با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به این ماجرا واکنش نشان داد و اعلام کرد که پخش بازی تیم ملی والیبال را به شبکه ورزش واگذار کرده و بازی تیم‌های پرسپولیس و فولاد را از هفته دوم لیگ برتر پوشش می دهد . در متن این اطلاعیه آمده است :«جمعه 28 مرداد ساعت 20.30 مسابقه فوتبال تیم‌های پرسپولیس و فولاد از طریق برنامه «فوتبال برتر» شبکه سه و مسابقه دوستانه والیبال تیم‌های ایران و صربستان در جام واکنر 2022 ، جمعه ساعت 20 از کانال ورزش سیما پخش خواهد شد. براین اساس مسابقات دوستانه ایران با تیم‌های لهستان و آرژانتین در جام واگنر طبق روال در روزهای پنجشنبه 27 مرداد ساعت 22.30 و شنبه 29 مرداد ساعت 20 از طریق برنامه «توپ وتور» شبکه سه پخش خواهند شد.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید