تلویزیون
با ایجاد حواشی اخیر اتفاق افتاد

سحر قریشی سریال استراتژیک تلویزیون را به محاق برد

بعد از حواشی مهاجرت سحر قریشی و ازدواجش با امیر مقصودلو (تتلو)، او سه‌شنبه شب با یک استوری اعلام کرد که برای همیشه از سینما خداحافظی کرده است. حالا با قطعی شدن تصمیمش برای زندگی در خارج از کشور، به نظر می‌رسد تلویزیون با او هم مثل سایر چهره‌های ممنوعه رفتار خواهد کرد و اجازه پخش آثارش را نخواهد داد.

به گزارش فیلم‌نیوز با مهاجرت سحر قریشی به احتمال زیاد دیگر شاهد بازپخش «دلنوازان» و «دادستان» در تلویزیون نخواهیم بود. نکته قابل توجه اینجاست که سریال «دادستان» سال 1399 به کارگردانی مسعود ده‌نمکی ساخته شده و مسئله فساد برخی مسئولان را نقد کرده است. درواقع این سریال جزو آثار استراتژیک تلویزیون دسته‌بندی می‌شود و از این جهت بازپخش آن برای تلویزیون اهمیت زیادی دارد.

حالا تلویزیون یا باید روش پیشین را پی بگیرد و با مهاجرت یک بازیگر و حواشی که برایش ایجاد شده، قید پخش این سریال را بزند یا برایش استثنا قائل شود. در صورتی که «دادستان» اجازه بازپخش داشته باشد، در این صورت باید دید موضع تلویزیون در قبال «دلنوازان» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده چگونه خواهد بود؟ آنهم سریال پرمخاطبی که بعد از اولین پخش در سال 1388 بازپخش‌های زیادی داشته است.

مسعود ده نمکی برای سریال «دادستان» مجوز بازی سحر قریشی را گرفت و ممنوع الکاری او را مرتفع کرد

آیا در صورت بازپخش سریال‌های «دادستان» و «دلنوازان»، سریال‌هایی مثل «نرگس»، «پدر» و … هم که به خاطر مهاجرت و حواشی بازیگرانشان به محاق رفته‌اند، این مجوز را به دست می‌آورند که بعد از سال‌ها بازپخش شوند؟

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید