سینمای ایران
«سگ‌بند» همچنان صدرنشین اکران سال است

فروش میلیاردی «انفرادی» ادامه دارد

فیلم «انفرادی» طی یک هفته اخیر همچنان روند صعودی فروش خود را حفظ کرد و توانست گیشه خود را به مرز 6 میلیارد تومان برساند.

به گزارش فیلم نیوز، «انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی طی هفته گذشته با 5 هزار 199 سانس 179 هزار و 986 مخاطب را جذب سالن های سینما کند. این فیلم با جذب این تعداد مخاطب به فروش 5 میلیارد و 825 میلیون تومان در هفته دست پیدا کرد. انفرادی در مجموع هم موفق شد 11 میلیارد و 186 میلیون تومان فروش کند.

رتبه دوم جدول فروش هفتگی کماکان در اختیار «سگ بند» است. فروش کل این فیلم از مرز 30 میلیارد تومان عبور کرده است. اما در فروش هفتگی رقابت را به فیلم انفرادی واگذار کرده است. این ساخته مهران احمدی طی هفت روز گذشته 2 میلیارد و 300 میلیون تومان فروش داشته و توانسته با این میزان فروش 70 هزار 343 مخاطب را جذب سالن های سینما کند.

فیلم « موقعیت مهدی» ساخته هادی حجازی‌فر در هفته ای که گذشت توانست در یک رقابت ملیمتری از «روز صفر» عبور کند و با فروش 564 میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار بگیرد. فروش کل این فیلم مرز 10 میلیارد تومان هم را رد کرده است.

فیلم «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان هم رتبه چهارم جدول فروش هفتگی را در اختیار دارد. طی هفت روز گذشته 14 هزار 538 مخاطب به تماشای این فیلم نشستند تا فروش هفتگی روزصفر به 500 میلیون تومان برسد. فروش کل فیلم سعید ملکان هم از مرز 8 میلیارد تومان گذشت.

روز صفر کماکان در یک مسیر کم فراز و نشیب سطح فروش معمول هفتگی خود را حفظ کرده است

«لامینور» آخرین ساخته سینمایی داریوش مهرجویی که به عنوان یکی از فیلم های اکران عید فطر روی پرده رفته است در جدول فروش هفتگی در رتبه پنجم جدول قرار دارد. فروش هفتگی این فیلم 393 میلیون تومان بود. طی هفته گذشته 11 هزار و 682 مخاطب این فیلم را در سالن های سینما تماشا کردند. فیلم مهرجویی از ابتدای اکران تا روز سه شنبه بیستم اردیبهشت 1401 هم 948 میلیون تومان فروش کرده و به زودی وارد باشگاه میلیاردی‌ها می‌شود.

فیلم «شادروان» که فروش کل آن بالای 9 میلیارد تومان بوده در هفته‌ای که گذشت توانست به جذب 8 هزار و 907 مخاطب به فروش 300 میلیون تومانی برسد. این فیلم در رتبه ششم جدول فروش هفتگی قرار دارد.

«مغز استخوان» دیگر فیلم اکران عید فطر هم در جدول فروش هفتگی در رتبه هفتم ایستاد. فیلم حمید رضا قربانی در هفته گذشته با جذب13 هزار 540 مخاطب به فروش بالای 400 میلیون تومان دست پیدا کرد. فروش کل فیلم «مغز استخوان» هم 879 میلیون تومان بوده است.

فیلم «مرد بازنده» هم که از امروز بیست و یکم اردیبهشت اکران آنلاین خود را شروع می کند با مجموع فروش 6 میلیاد و 123 میلیون تومان عملا به کار خود پایان داد. فروش هفتگی این فیلم 263 میلیون تومان بود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید