تلویزیون
تهیه‌کننده سریال «موسی (ع)» تخمین یک رسانه را برای بودجه تولید این سریال تکذیب کرد

محمود رضوی: یا سریال نساخته‌اید یا نمی‌دانید 10هزارمیلیارد چقدر است

محمود رضوی، تهیه‌کننده سریال «موسی (ع)» نسبت به تخمین بودجه 10هزار میلیارد تومانی برای ساخت این سریال واکنش نشان داده و آن را از اساس تکذیب کرده.

به گزارش فیلم‌نیوز، بعد از اینکه رئیس صداوسیما اعلام کرد سریال‌های «موسی(ع)» و «سلمان فارسی» دوهزار میلیارد تومان بودجه می‌خواهند و با بودجه 8هزارمیلیاردی صداوسیما به جایی نمی‌رسند، جنجال زیادی به پا شد. خبرآنلاین هم در گزارشی تخمین زد از آنجایی که پنج سال پیش برآورد سریال 200 میلیارد تومان بوده و حالا ده برابر شده، احتمالا هزینه نهایی آن ده‌برابر می‌شود و در بهترین حالت رقمی نزدیک به 10هزار میلیارد تومان خواهد شد.

رقم تخمین‌زده شده 10هزار میلیارد تومان در رسانه‌ها بازتاب زیادی پیدا کرد و عده‌ای آن را با بودجه سریال‌هایی مثل «بازی تاج‌وتخت» مقایسه کردند. این اظهارنظرها نهایتا محمود رضوی، تهیه‌کننده سریال «موسی (ع)» را به واکنش واداشت.

رضوی در توئیتی اعلام کرده: «‏حاکمی مردی را به هزار ضربه شلاق محکوم کرد. مرد گفت: ای حاکم، یا شلاق نخورده‌ای یا هزار نمی‌دانی چقدر است! حالا داستان همین است یا سریال نساختید یا ۱۰هزار میلیارد نمی‌دانید چقدر است!»

او نهایتا تاکید کرده: «شما که می‌خواستید دروغ بگید لااقل ۱۰هزارمیلیارد دلار می‌گفتید که باکلاس باشه و بتونید فحش آبدارتر بدید.»

این تهیه‌کننده صحبتی از میزان برآوردش برای ساخت این سریال به میان نیاورده و چیززی از اینکه چه زمانی آن را کلید خواهد زد نگفته است.

سریال «موسی (ع)» قرار بود توسط زنده‌یاد فرج‌الله سلحشور ساخته شود که بعد از درگذشت این کارگردان، ساخت آن به ابراهیم حاتمی‌کیا واگذار شد. در ادامه تهیه‌کنندگی پروژه هم از سید احمد میرعلایی به سید محمود رضوی رسید.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید