تلویزیون
حرف های دوپهلو مدیر شبکه نسیم درباره حذف احتمالی سروش صحت از برنامه «کتاب‌باز»

کتاب باز برمی‌گردد، اما بدون سروش

در پی جا وجنجال‌هایی که پیرامون حذف احتمالی سروش صحت در رسانه‌ها منتشر شد، مدیر شبکه نسیم واکنش نشان داد، اما واکنش او بسیار دو پهلو و محافظه‌کارانه بود، بنحوییکه می توان از حرف‌های او اینطور استنباط کرد که برنامه «کتاب باز» قرار است بدون حضور سروش صحت به کارش ادامه دهد.

محمدرضا خوشرو در گفت وگویی که با ایسنا انجام داده به شکل صریح از حذف سروش صحت حرفی به میان نیاورده اما ، برآیند صحبت های او نشان می‌دهد که قرار است «کتاب باز» با تغییراتی به آنتن برگردد که یکی از این تغییرات ، به احتمال زیاد جا به جایی مجری است :« برنامه «کتاب باز» مجموعه‌ای از عناصر را دارد که مجری یکی از آن عناصر است. قطعا با همکاری تیم تولید و عناصر فعلی برنامه، بررسی و ارتقاء‌ها صورت خواهد گرفت. بررسی هم اینگونه نیست که گروه دیگری آن را انجام دهند، بلکه با یک تعامل مشترک و توسط خود گروه؛ این اتفاق خواهد افتاد.»

برآیند صحبت‌های مدیر شبکه نسیم نشان می‌دهد که بحث تغییر سروش صحت جدی بوده و هست ،چراکه او کنار گذاشتن این مجری –کارشناس را به طور قطع رد نکرده است. خوشرو در بخش دیگری از حرف‌هایش ماجرای سرشلوغی و االبته خستگی صحت را وسط می‌کشد تا شرایط را برای تغییر این مجری عادی جلوه دهد. او می‌گوید :« آقای صحت هم در چند فصل از برنامه حضور داشتند و زحمات زیادی کشیدند و در حال حاضر نیز در فضای آثار نمایشی مشغول کار هستند. ایشان از سرمایه‌های تلویزیون و سینما هستند و از نظر حضور شخصِ ایشان مشکلی نیست؛ بلکه بحث به لحاظ فرمی و محتوایی است که بررسی‌هایی اتفاق می‌افتد که بتوانیم برنامه را با کیفیت بیشتر و محتوای غنی‌تر تولید کنیم.»

حرف‌های دوپهلو و محافظه کارانه مدیر شبکه نسیم هرچند به طور قطعی وضعیت حضورسروش صحت را معلوم نکرده، اما آنچه که مشخص است ، این تغییر انجام خواهد شدو برنامه «کتاب باز» به احتمال زیاد با مجری دیگری روانه آنتن می‌شود.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید