سینمای جهاننمایش خانگی
همزمان با اکران آنلاین جهانی فیلم اتفاق افتاد

سایه «بتمن» برفراز پلتفروم های داخلی

فیلم «بتمن» ساخته «مت ریوز» از روز دوشنبه 29 فرودرین 1401 بر روی پلتفرم های فیلیمو، نماوا و فیلمنت بارگذاری شد.

فیلم «بت من» که اکرانش به خاطر شروع پاندمی کرونا چند باری به تعویق افتاده بود، سرانجام چهارم ماه مارس سال 2022 اکران سراسری اش را در سینماهای امریکا شروع کرد. این فیلم توانست در طول مدت زمان اکران خود به فروش بالای 750 میلیون دلار دست پیدا کند و عنوان پرفروشترین فیلم اکران را از آن خودش کند.

«بتمن» بعد از اکران موفقیت آمیزش در سینماها، وارد چرخه اکران آنلاین شد و همزمان پلتفرم‌های داخلی هم پخش آن را شروع کردند. این فیلم با دوبله فارسی بر روی پلتفرم های «فیلیمو»، «نماوا» و«فیلمنت» بارگذاری شده است.

داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که بتمن به سرنخ‌هایی از قتل نخبگان گاتهام دست پیدا می کند، که یک سر آن‌ها به شخصی به نام «ریدلر» وصل است. درگیری او با این جنایتکار شرور و البته باهوش محور داستان فیلم را شکل می دهد.

مت ریوز به اتفاق «‌پیتر کریگ» فیلمنامه «بتمن» را نوشته است. در این فیلم کنار «رابرت پتینسون» که ایفاگر نقش بتمن است ، زوئی کراویتز، پل دینو، جفری رایت، جان تورتورو، پیتر سارسگارد ، اندی سرکیس و کالین فارل بازی دارند.

این فیلم با بودجه ای در حدود 200 میلیون دلار با همکاری کمپانی های «برادران وارنر پیکچرز»، «دی‌سی فیلمز» ،« سکست اند آیداهو» و «دیلن کلارک پروداکشنز» تولید شده است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید