تلویزیون
در پی خبر عدم پخش مسابقات جام‌جهانی از تلویزیون ایران اعلام شد:

قاضی زاده هاشمی : تلویزیون جام جهانی قطر را به شکل کامل پوشش می‌دهد

طی هفته گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد که ایران حق پخش مسابقات جام‌جهانی را خریداری نکرده است. این خبر بلافاصله از سوی دبیر شورای نظارت بر سازمان صداوسیما تکذیب شد. او اعلام کرد که این مسابقات به شکل کامل از تلویزیون ایران پخش می‌شوند.

به گزارش فیلم‌نیوز، طی روزهای گذشته رسانه‌ها از انتشار فهرست کشورهایی که حق پخش مسابقات جام‌جهانی قطر را خریداری کرده‌اند، خبر دادند. در این فهرست نام ایران در بین 101 کشوری که حق پخش را خریداری کردند به چشم نمی‌خورد. همین اتفاق موجب شد تا شایعه عدم پخش مستقیم بازی‌های جام‌جهانی از طریق تلویزیون ایران قوت بگیرد.

در پی انتشار این خبر سید احسان قاضی‌زاده هاشمی دبیر شورای نظارت بر سازمان صداوسیما وارد ماجرا شد و خبر عدم پوشش بازی‌های جام جهانی را تکذیب کرد. او در این باره گفت :« همه سال ها این بحث وجود داشته است.در این زمینه با شرکت های بین المللی و خارجی مذاکراتی انجام شده و حق پخش به صورت مستقیم و غیرمستقیم اخذ شده و مسابقات پوشش داده می‌شود ، بنابراین هیچ گونه نگرانی بابت عدم پخش مسابقات جام جهانی 2022 قطر وجود ندارد.»

مسابقات جام جهانی 2022 از سی ام آبان ماه به میزبانی قطر برگزار می‌شود. تیم ملی ایران در این دوره از رقابت‌ها در گروه دوم بازی‌ها با تیم‌های انگلستان، امریکا و ولز هم گروه است.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید