تلویزیون
از روز جمعه شانزدهم اردیبهشت روی آنتن می ‌رود

«آژانس دوستی» و تجدید دیدار با آنهایی که دیگر نیستند

سریال خاطر انگیز «آژانس دوستی» از روز جمعه شانزدهم ازدیبهشت روی آنتن شبکه آی فیلم می‌رود تا تجدید دیداری باشد با آنهایی که دیگر در بین ما نیستند.

به گزارش فیلم‌نیوز، شبکه آی فیلم با پایان پخش سریال «عروج» قصد دارد سریال قدیمی و خاطره انگیز «آژانس دوستی» را روانه آنتن کند. این سریال از محصولات گروه فیلم وسریال شبکه یک است که حدود 23 سال قبل یعنی در سال 1387 برای اولین بار روی آنتن رفت.
«آژانس دوستی» سریالی است اپیزودیک که به تهیه کنندگی مسعود جعفری جوزانی تولید شده است. اکثر اپیزودهای این سریال توسط کارگردانانی چون احمد رمضان زاده، اکبر منصور فلاح و حمید رضا صلاحمند ساخته شده که پیش از این تجربه دستیاری جعفری جوزانی در پروژه های سینمایی او را داشته اند. محرم زینال زاده و فرامرز قریبیان هم چند اپیزود از این سریال را کارگردانی کرده‌اند.

داستان «آژانس دوستی» درباره یک آژانس کرایه اتومبیل است که در آن تعدادی راننده مشغول به کار هستند. در هر اپیزود ضمن مرور داستان این راننده‌ها ، قصه مسافرانی که به این آژانس مراجعه می‌کنند روایت می‌شود. مدیر این آژانس شخصی است به نام آقای «دوستی» که نقش آن را زنده یاد« اسماعیل داور فر» بازی می‌کند.

علاوه براین بازیگر فقید، در «آژانس دوستی» بازیگران دیگری هم حضور دارند که دیگر دربین ما نیستند از جمله زنده یادان «حسین پناهی»، «اصغر بیجاره»، « پرویندوخت یزادنیان» ، «نیکو خردمند»، « محرم بسیم»، «داریوش اسدزاده»، « میر صلاح حسینی» ،«سعدی افشار» و «زهره فکور صبور» که با پخش این سریال تجدید دیداری با آنها می‌شود.

پژمان بازغی و سحر جعفری جوزانی با بازی در سریال «آژانس دوستی» به شهرت رسیدند. بازغی نقش«جواد» یکی از راننده های آژانس را بازی می‌کند و جعفری جوزانی هم ایفاگر نقش همسر اوست. فردوس کاویانی، اصغر همت و حمید لولایی همراه با حسین پناهی دیگر بازیگران ثابت مجموعه هستند که نقش راننده‌های این آژانس را برعهده دارند.

سریال «آژانس دوستی» در دو فصل 26 قسمتی تهیه و تولید شد که قرار است هر دوفصل روی آنتن شبکه آی‌فیلم برود. این سریال هر روز ساعت 16 پخش می شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید