تلویزیون
ابراز امیدواری کارگردان سریال «87 متر» به پخش آن در سال جاری

کیانوش عیاری : اصلاحات را انجام دادم تا ۸۷ متر مجوز پخش بگیرد

کیانوش عیاری گفته اصللاحات سریال «87 متر» درحال انجام است و به زودی تحویل شبکه می‌شود. او ابراز امیدواری کرده که امسال بالاخره طلسم آن بشکند و بتواند روی آنتن ببرد.

به گزارش فیلم‌نیوز، کیانوش عیاری، کارگردان سریال «87 متر» گفته با وجود اصلاحاتی که روی سریالش انجام شده اما از آماده کردن آن برای پخش دلسرد نشده. او به تسنیم گفته: « هیچ‌وقت در کار کم‌فروشی نکرده‌ام و دنبال ساخت کاری بوده‌ام که برای مردم آگاهی‌دهنده و لذت‌بخش باشد.»

او گفته: «اصلاحات در حال انجام است و به زودی تحویل شبکه می‌شود. اما درباره پخش نمی‌توانم زمانی را اعلام کنم بستگی به نظرِ دست‌اندرکاران دارد.»

عیاری گفته در «87متر» روی یکی از موضوعات مبتلابه جامعه دست گذاشته و داستان آن به خیل عظیمی از پرونده‌های قوه قضائیه، به مستغلات و مسکن‌هایی برمی‌گردد که سر بسیاری به واسطه آگاه نبودن به مباحث حقوقی، کلاه رفته است.

او توضیح داده: «با ساخت این مجموعه تلویزیونی و پرداختن به چنین سوژه‌ای، دنبال این بوده‌ایم که حداقل با آگاه‌سازی رسانه‌ای، چند درصد از این مسئله و مشکلات کاسته شود و از این جهت می‌تواند کاملاً کاربردی باشد»

عیاری ابراز امیدواری کرد که قفلِ پخش نشدنِ سریال «87 متر» بالأخره امسال شکسته شود و حاصل تلاش‌های بازیگران و عوامل این مجموعه تلویزیونی روی آنتنِ تلویزیون دیده شود.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید