نمایش خانگی
در قالب یک بیانیه مشترک اتفاق افتاد

اعلام برائت بازیگران آهوی من مارال از حواشی و بیانیه‌های آن

بازیگران سریال جنجالی «آهوی من مارال» با انتشار یک استوری نسبت به اختلافات تهیه کننده و کارگردان این سریال با سریال «جیران» واکنش نشان دادند و به نوعی از این پروژه و حواشی آن اعلام برائت کردند.

به گزارش فیلم‌نیوز، در پی شکایت حقوقی تهیه‌کننده و کارگردان سریال «آهوی من مارال» از سریال جیران و صدور بیانیه از سوی آن‌ها به نیابت از تمامی عوامل؛ بازیگران این سریال با انتشار یک استوری مشترک به این ماجرا واکنش نشان دادند.

در بیانیه بازیگران سریال آهوی من مارال آمده است : «در پی انتشار بیانیه‌هایی منتسب به عوامل سریال آهوی من مارال درباره اختلاف حقوقی با سریال «جیران» ذکر یک نکته ضروری است. ما جمعی از بازیگران سریال نیمه تمام «آهوی من مارال»بنا به دلایلی مدت‌هاست ارتباطی با پروژه مذکور نداشته و در جریان هیچکدام از بیانیه‌های منتشر شده به نام عوامل این سریال نیستیم.»

حسن معجونی، لاله اسکندری، ترلان پروانه، علیرضا آرا، احسان امانی، امیر رضا دلاوری، لیلا بلوکات، ارسطو خوش رزم ، روزبه حصاری، متین ستوده، میثاق زارع و نازنین کیوانی از جمله بازیگرانی هستند که این بیانیه را امضا و آن را در صفحات شخصی شان نشر داده‌اند.

«آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفار زاده و تهیه‌کنندگی سعید خندق آبادی مدت‌هاست به دلیل مشکلات مالی در مرحله تصویربرداری متوقف شده‌است.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید