تلویزیون
اظهارنظر پیمان جبلی درباره پخش مجدد سریال‌ها با حضور بازیگران و عوامل ستاره‌دار از تلویزیون

رئیس صدا و سیما : با توجه به نقش و موضع‌گیری ستاره‌دارها تصمیم می‌گیریم

رئیس صداوسیما درباره سریال‌هایی که برخی عوامل از جمله بازیگرانشان درحال حاضر ستاره‌دار هستند، گفته متناسب با نوع شخصیت، موضع‌گیری‌های آنها و همچنین نقش و تاثیری که داشتند در راستای کار تولیدی تصمیماتی اتخاذ می‌شود. در صورتی که از بازپخش سریال‌ها و برنامه‌هایی با بازیگران و مجریان ستاره‌دار ممانعت به عمل بیاید، تلویزیون امکان پخش بسیاری از آثار مهمش را از دست خواهد داد.

به گزارش فیلم‌نیوز، پیمان جبلی رئیس صداوسیما در گفت‌وگو با خانه ملت درباره پخش آثاری با بازی بازیگران ستاره‌دار توضیح داده: «برنامه‌هایی که از قبل ساخت شده‌ و هزینه‌هایی برای آنها صرف شده است؛ در اختیار سازمان صدا و سیما قرار دارد و نه افرادی که در این برنامه‌ها در قالب‌های مختلف ایفای نقش کرده‌اند.»

او در ادامه گفته: «متناسب با نوع شخصیت، موضع‌گیری‌های آنها و همچنین نقش و تاثیری که داشتند در راستای کار تولیدی تصمیماتی اتخاذ می‌شود، هدف ما بر این است که از کارهای تولید شده حداکثر استفاده را داشته باشیم، البته در ادامه مسیر و تداوم فعالیت چهره‌های تلویزیونی و سایر عوامل حتما این ملاک و معیارها را در نظر خواهیم گرفت.»

سریال یوسف پیامبر(ع) با بازی کتایون ریاحی از جمله پروژه‌های استراتژیک تلویزیون است که به خاطر حضور این بازیگر وضعیت پخش نامعلومی پیدا کرده است.

جبلی درباره ایده‌های جدید برای تغییر وضعیت فعلی تلویزیون و تلاش برای دعوت از چهره‌های موثری که مدت‌هاست از این رسانه رفته‌اند، صحبتی به میان نیاورده و فقط گفته: «تلاش ما بر این است که کمیت و کیفیت تولیدات رسانه ملی، متناسب با اقتضائات فرهنگی جامعه باشد، امیدواریم بتوانیم در رقابت نابرابر با سایر رسانه‌ها که فرهنگ ما را هدف قرار داده‌اند موفق باشیم.»

در حال حاضر تعدادی از سریال‌ها استراتژیک تلویزیون از جمله «شب دهم»، «یوسف پیامبر(ع)، معراجی‌ها…. و فیلم‌های چون «استرداد»، «روزهای زندگی» و…. به دلیل حضور بازیگران ستاره دار وضعیت نامعلومی برای پخش مجدد دارند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید