تلویزیونسینمای ایران
بی‌توجهی تلویزیون به یک مناسبت ملی

ابرو آفتاب‌، تنها واکنش تلویزیون به روز ملی سینما

تنها واکنش تلویزیون به روز ملی سینما پخش فیلم «ابرو آفتاب» از شبکه نمایش است.

به گزارش فیلم‌نیوز، تلویزیون در روز ملی سینما هیچ برنامه‌ای برای این مناسبت ندارد و تنها واکنش این رسانه پخش فیلم «ابر وآفتاب» ساخته محمود کلاری از شبکه نمایش است.

با توجه به اینکه داستان این فیلم در ارتباط به سینماست، شبکه نمایش پخش آن را در دستور کار خود قرار داده تا به این شکل واکنشی به روز ملی سینما داشته باشد.

شبکه نمایش «ابر وآفتاب» را ساعت یک بعدازظهر روی آنتن می‌فرستد و بعد از آن تمامی باکس‌هایش در اختیار فیلم‌های آمریکایی، انگلیسی و فرانسوی خواهد بود. این در حالی است که این شبکه می‌توانست برخی دیگر از باکس‌های پرمخاطبش از جمله باکس ساعت 19 و یا 23 را به یکی از فیلم ماندگار تاریخ سینمای ایران اختصاص دهد.

در روز دوشنبه 21 شهریور مصادف با روز ملی سینما شبکه نمایش از ساعت 15 تا 23 به ترتیب فیلم‌های «یک محکوم از مرگ گریخت» محصول فرانسه، «جنگنجویان رودخانه وحشی» محصول هنگ کنگ، «آلفا» محصول امریکا، «غریزه جنایت» محصول فرانسه و «زیبای بی نظیر» محصول انگلستان را روانه آنتن می‌کند.

فیلم «ابر وآفتاب» که قرار است در ساعت 13 پخش شود محصول سال 1376 است که محمود کلاری آن را کارگردانی کرده است. این فیلم داستان یک گروه فیلمسازی است که برای گرفتن پلان آخر فیلمشان با یک مشکل پیش بینی نشده روبه رو می‌شوند.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید