نمایش خانگی
امیر مهدی ژوله ساندویچی زد + ویدیو

کتلت سیروس میمنت همراه با سس خرسی برق نورد

بخشی از این قسمت «جوکر» را در انتهای خبر ببینید

امیر مهدی ژوله در دومین قسمت از فینال دوم رئالیتی‌شو «جوکر» یک مغازه ساندویچی راه انداخت و از شرکت‌کننده‌های حاضر در این قسمت خواست که نقش یک غذا را برعهده بگیرند.

به گزارش فیلم‌نیوز، دومین قسمت از فینال دوم رئالیتی شو «جوکر» دوشنبه بیست وسوم خرداد ماه پخش شد. در بخشی از این قسمت، امیر مهدی ژوله یکی از حاضران در فینال جوکر تایم جذابی را جرا کرد.

او بعد از نواختن زنگ جوکر تایم به شرکت کننده‌های حاضر در فینال اعلام کرد که چون استعدادی در بازیگری و خوانندگی ندارد، تصمیم گرفته تا وارد کار اغذیه فروشی شود. او گفت که برای این کار قصد دارد تا از شرکت‌کننده‌ها کمک بگیرد و آن‌ها باید هر کدام نقش یک غذا را عهده دار شوند.

طبق قراری که ژوله با شرکت‌کننده‌ها گذاشت، سن داخل استودیو به عنوان «سینی فر» اغذیه فروشی در نظر گرفته شد. او سپس از سیروس میمنت خواست تا به عنوان «کتلت» روی سن پهن شود. سپس علیرضا استادی را به عنوان «سیب زمینی» سرخ کرده روی سن آورد و از حامد آهنگی که نقش شاگردش را بازی میکرد خواست تا او را داخل ظرف روغن بریزد تا سرخ شود.

سیروس میمنت در نقش کتلت رو سن پهن شد

بازی ژوله زمانی جالب تر شد که به سام درخشانی نقش «مرغ بریون» را سپرد. او چوبی به درخشانی داد تا از آن به عنوان سیخ جوجه گردانی استفاده کند. سام هم چوب را داخل پیراهنش کرد و مانند مرغ بریون دور آن شروع به چرخیدن کرد.

در ادامه هومن برق نورد به عنوان «سس خرسی» وارد ماجرا شد. ژوله هرازچندگاهی از حامد آهنگی می‌خواست که از این سس برای ساندویچ‌ها استفاده کند. نقش «سوسیس بندری» و «نان باگت فرانسوی» هم به ترتیب به غلامرضا نیکخواه و یوسف صیادی رسید.

امین حیایی هم به عنوان میگو یخ زده قرار شد در گوشه‌ای از فر دراز بکشد تا یخش بازشود . قسمت فوق‌العاده جذاب جوکر تایم ژوله جایی بود که او از حامد آهنگی خواست تا یک ساندویچ بندری را آماده تحویل کند. آهنگی هم رضا نیکخواه را به یوسف صیادی چسباند و بوسیله هومن برق نورود روی آن‌ها سس زد و دورشان فویل پیچید و تحویل داد.

حضور بازیگران در نقش غذاهای مختلف فضای دیوانه‌واری را رقم زد، اما با اینحال شرکت کننده‌ها مقاومت فوق‌العاده‌ای از خودشان نشان دادند و نخدیدند تا با این ترتیب هیچ کارت زرد و قرمزی در این بخش ردوبدل نشود.

در دومین قسمت از فینال دوم رئایتی شو «جوکر» ، یوسف صیادی و سام درخشانی با کارت زرد داور روبه‌رو شدند. امیرمهدی ژوله هم در قسمت اول کارت زرد دریافت کرده بود.

 

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید