نمایش خانگی
خاطره تلخ بازیگر یاغی از نقش سعید در آخرین فیلم زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور +ویدیو

علی شادمان: بیماری‌ام در میم مثل مادر مشابه بیماری پدرم بود

ویدیو صحبت‌های علی شادمان در برنامه مهمونی را در انتهای خبر ببینید

علی شادمان در قسمت جدید برنامه «مهمونی»، خاطره‌ای از بیماری سخت پدرش تعریف کرد و گفت در فیلم «میم مثل مادر» نقش پسربچه‌ای را بازی کرده که درست به همان بیماری دچار بوده؛ عارضه‌ای که تمام دوران کودکی به خاطر پدرش از آن می‌ترسیده.

به گزارش فیلم‌نیوز، علی شادمان در بیست‌وسومین قسمت برنامه «مهمونی» مهمان ایرج طهماسب بود. وقتی طهماسب از او خواست یک خاطره تعریف کند، به پنج سالگی‌اش رفت و خاطره زمانی را گفت که پدرش به بیماری سختی مبتلا بوده.

او تعریف کرد که سال‌ها قبل از اینکه به دنیا بیاید پدرش به عارضه‌ای مبتلا شده بوده و وقتی پنج ساله شده پزشک‌ها گفته‌اند اگر سرما بخورد احتمال زنده ماندنش زیاد نیست.

او از نگرانی‌ها و ترس‌هایش در کودکی گفت و اینکه مدام از دیگران درباره احتمال یتیم شدنش می‌شنیده و هرچه تلاش می‌کرده برای پدرش اسپری بیاورد تا سرفه‌هایش کم شود فایده‌ای نداشته. او گفت وضعیت نگران‌کننده چند سال مدام تکرار شده و او دائم در ترس از دست دادن پدرش بوده.

تا اینکه در 9 سالگی در استانی که پانصد هزار نفر جمعیت داشته، به او پیشنهاد می‌شود یک نقشی بازی کند و از قضا آن نقش درباره پسربچه‌ای است که درست به همان عارضه‌ای دچار است که پدر علی شادمان دچارش بوده. نقش سعید در «میم مثل مادر».

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید