سینمای ایران
یک شکست سنگین دیگر برای علی عطشانی که بی وقفه در حال فیلمسازی است

آمار فاجعه آمیز «سلفی با دموکراسی» درگیشه

علی عطشانی کارگردانی که بی وقفه در حال فیلمسازی است با آخرین فیلم اکران شده‌اش با نام «سلفی با دموکراسی» شکست سنگینی را در گیشه تجربه کرده است.

به گزارش فیلم‌نیوز، «سلفی با دموکراسی» آخرین فیلم اکران شده علی عطشانی طی هفت روز گذشته، 303 مخاطب داشته، یعنی روزانه به شکل میانگین 43 مخاطب به تماشای این فیلم نشسته اند تا در نهایت فروش هفت روز اخیر آن به رقم 8 میلیون و 245 هزار تومان برسد.

آخرین فیلم اکران شده علی عطشانی از چهارم خرداد 1401 اکران خود را در 104 سالن سینما شروع کرد. این فیلم طی 29 روز گذشته گیشه خود را به زحمت از مرز 100 میلیون تومان عبور داده و توانسته فقط 3هزار و 322 مخاطب را جذب سالن‌های سینما کند.

با احتساب تعداد بلیت‌های فروخته شده در 29 روز گذشته به شکل میانگین هر روز 114 مخاطب به تماشای این فیلم نشسته اند. با این تعداد مخاطب میانگین فروش روزانه «سلفی با دموکراسی» 3 میلیون و 800 هزار تومان بوده است .

«سلفی با دموکراسی» ادامه‌ای است بر فیلم «دموکراسی تو روز روشن» که علی عطشانی آن را با حضور بازیگرانی چون پژمان بازغی، پولاد کیمیایی، امیر عباس گلاب و دنیا مدنی ساخته است. او فیلم«کوسه» را هم آماده اکران دارد.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید