سینمای ایران
فیلم‌های کمدی پیش از شروع ماه محرم چه فروشی داشته‌اند؟

توقف موقت اکران انفرادی با هفته‌ای سه میلیارد فروش

فیلم «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی در آخرین هفته پیش از توقف اکران فیلم‌های کمدی به خاطر ماه محرم، نزدیک به 3 میلیارد فروش داشته است.

به گزارش فیلم‌نیوز، فیلم «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی در هفته آخر پیش از محرم، 2 میلیارد و 770 میلیون تومان فروش داشت و 92هزار نفر برای تماشای آن به سینما رفته بودند. این فیلم از هفتم اردیبهشت اکران شده و تا قبل از تعطیلی محرم، موفق شده بود 54 میلیارد و 650 میلیون تومان بفروشد. در این سه ماه، یک میلیون و 665 هزار نفر برای این فیلم بلیت خریده‌اند.

سایر کمدی‌ها فروش هفتگی قابل توجهی نداشتند و طبیعتا حذفشان چندان به ضرر سینما نخواهد بود. فیلم «بازیوو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی در هفته آخر، 348 میلیون تومان فروخت و 12هزار و 400 نفر در این هفته برایش بلیت خریده بودند. این فیلم 15 تیر اکران شده و در کل یک میلیارد و 200 میلیون تومان فروش کرده است.

«چند میگری گریه کنی2» به کارگردانی علی توکل‌نیا، هفته آخر 500 میلیون تومان فروخت و حدود 17هزارنفر برای تماشای آن در این هفته بلیت خریده‌اند. این فیلم اواخر اردیبهشت اکران شده و تا به حال 249هزار بلیت فروخته و فروش کلی آن هم 7 میلیارد و 800 میلیون تومان بوده است.

«سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی در هفته آخر 415 میلیون تومان فروخت و 14هزار نفر را به سینماها کشاند. این فیلم به طور کلی از ابتدای نوروز 40 میلیارد تومان فروش کرده و 1 میلیون و 252 هزار بلیت فروخته است.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید