سینمای ایران
واکنش‌ها به مصاحبه فائقه آتشین (گوگوش) با شبکه فارسی‌زبان ماهواره‌ای

جنجال بر سر زندگی خصوصی مسعود کیمیایی

بعد از واکنش پولاد کیمیایی به صحبت‌های جمعه شب فائقه آتشین (گوگوش) درباره چگونگی رابطه او با پدرش پیش از درگذشت گیتی پاشایی (مادرش) ، مسعود کیمیایی هم صحبت‌های گوگوش را نشانه‌ای از بی‌معرفتی او دانست و به آن واکنش نشان داد.

جمعه شب فائقه آتشین (گوگوش) در مصاحبه‌ای با هما سرشار، درباره چگونگی آشنایی‌اش با گیتی پاشایی و شکل‌گیری رابطه‌اش با مسعود کیمیایی توضیحاتی داد. او گفت رابطه صمیمانه‌ای با گیتی پاشایی نداشته و  بعد از بازگشت گیتی از آلمان به خانه‌اش دعوت شده و حتی آدرس خانه‌اش را هم بلد نبوده. همان شب بعد از اینکه با گیتی گپ زده، مسعود کیمیایی به خانه آمده و خیلی صمیمی‌تر از همیشه با او رفتار کرده. نیمه‌شب گیتی از کیمیایی خواسته تا گوگوش را به خانه‌اش برساند.

کیمیایی در راه خانه از او پرسیده که آیا فیلم‌های بعد از انقلابش را دیده است یا نه؟ گوگوش گفت که از فردای آن روز کیمیایی مدام به او سر می‌زده و برایش فیلم می‌برده. این مسئله مصادف شده با سفر گیتی پاشایی به آلمان. گوگوش گفت که پاشایی موقع خداحافظی به او گفته مواظب مسعود باشد و همدیگر را تنها نگذارند. در ادامه هم توضیح داد که چند روز بعد از رفتن پاشایی، کیمیایی از او خواسته که همراهش به خانه فریبرز لاچینی برود و آن جا بعد از مدت‌ها موفق شده است برود پشت میکروفن و بخواند. این تجربه آنقدر برایش خوشایند بوده که ارزش کیمیایی را پیش او بیشتر کرده و رابطه‌اش با او صمیمی‌تر شده. گوگوش گفت وقتی پاشایی به ایران برگشته حالش بسیار بد بوده و حتی کیمیایی ماشین او را برای اینکه بتواند اکسیژن و سایر وسایل درمانی پاشایی را به خانه ببرد قرض گرفته. چند روز بعد هم وصیتش را گفته و فوت کرده. همان روزی هم که از دنیا رفته، کیمیایی دست پولاد را گرفته و به خانه او برده. از آن به بعد باهم زندگی کرده‌اند.

پولاد کیمیایی بلافاصله بعد از پخش این مصاحبه، عکسی از کودکی خودش کنار مادرش و گوگوش منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «عکس دوستی مادرم با گوگوش. یه مثالی هست که می‌گه مجرم به صحنه جرم برمی‌گردد. فردا سالگرد فوت مادرم (گیتی پاشایی تهرانی) است. از سر خاکش پیامی خواهم فرستاد. وقت آن رسید تا در صندوق دل باز شود و خیلی ناگفته‌ها گفته شود. می‌گن دست به مهره بازیه.»

جمعه شب گوگوش علاوه بر ماجرای ازدواجش با کیمیایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش هم گفت که مسعود کیمیایی او را دور از وطن و بدون پشتیبان رها کرده و با پولاد به ایران برگشته است. مسعود کیمیایی امروز به مجموعه صحبت‌های او واکنش نشان داده و گفته: «من وقاحت بلد نیستم؛ بلد نیستم آدم‌ها را لجن بکشم؛ بلد نیستم جواد این همه بی‌معرفتی را بدهم… وگرنه حال و روزم نبود.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید