تلویزیون
آغاز یک رقابت در شبکه نسیم

لیگ بزرگ «قاتی بازی» در خندوانه برگزار می‌شود

خندوانه با حضور 18 بازیگر ، مجری و خواننده لیگ بزرگ «قاتی بازی» را برگزار می‌کند.

به گزارش فیلم‌نیوز، برنامه «خندوانه» در ادامه برگزاری مسابقات خود، قصد دارد از دوشنبه بیست‌وششم شهریور، لیگ بزرگ «قاتی بازی» را با حضور 18 مجری ، بازیگر و خواننده برگزار کند.

«قاتی‌بازی» یکی از جدیدترین مسابقات برنامه «خندوانه» است که با شروع فصل هشتم این برنامه یه جریان افتاد. پیش از تعطیلات نوروز این مسابقه که در آن زمان اسمی هم برایش انتخاب نشده بود، به شکل آزمایشی بین چهار نفر از گویندگان رادیو اجرا شد. درپی استقبال مخاطبان، این مسابقه مدتی بعد در درقالب لیگی کوچک بین بازیگران و گویندگان رادیو برگزار شد.

حالا قرار است در ادامه فصل هشتم «خندوانه» لیگ بزرگ «قاتی‌بازی» با حضور 18 بازیگر و مجری تلویزیون برگزار شود. مخاطبان در برنامه دوشنبه شب شاهد گروه‌بندی تیم‌ها خواهند بود. در ادامه و براساس قرعه کشی مشخص خواهد شد که کدام تیم‌ها با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در نخستین لیگ بزرگ «قاطی بازی»، کامران تفتی، محمد نادری، آریا طاهری، بیژن بنفشه‌خواه، مسعود روشن‌پژوه، شاهین جمشیدی، آرش نوذری، اشکان اشتیاق و چند استندآپ کمدین حضور دارند.

مسابقه «قاتی بازی»، ترکیبی است از بازی‌های مختلفی که در طول برنامه خندوانه با مهمانان انجام شده است. ادا بازی، پرتاپ دارت، لباهنگ و… از جمله بازی‌های است که در این مسابقه گنجانده شده است.

برنامه «خندوانه» در طول این هشت فصل مسابقاتی چون «خنداننده برتر»، «خنداننده شو»، «ادا بازی» ، «لباهنگ» و… را برگزار کرده است.

فیلم‌نیوز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید