تلویزیون
آمار فاجعه بار سریال‌های تلویزیون

ازسرنوشت 4 پرمخاطب ترین فقط با 26 درصد مخاطب

طبق اعلام مرکز تحقیقات صداو سیما سریال «ازسرنوشت 4» فقط با 26 درصد مخاطب ، عنوان پرتماشاگرترین سریال ماه را از آن خود کرده، که این آماری فاجعه بار برای یک سریال پرمخاطب به حساب‌می‌آید.

به گزارش فیلم‌نیوز، مرکز تحقیقات صدا وسیما آمار مخاطبان سریال‌های تلویزیونی در خرداد ماه 1401 را اعلام کرد که طبق آمار ارائه شده سریال «از سرنوشت 4» به کارگردانی محمد رضا خردمندان عنوان پر مخاطب ترین سریال ماه را به خودش اختصاص داده است.

این عنوان در حالی به سریال «از سرنوشت 4» رسیده ، که این مجموعه فقط 26 درصد مخاطب داشته است. سریال محمدرضا خردمندان هم زمان با شروع ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو رفت که پخش آن تا اواخر خرداد ماه ادامه داشت.

براساس این گزارش سریال «حکم رشد» ساخته حسن لفافیان هم دومین سریال پرمخاطب ماه لقب گرفته است. این سریال که بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه رفت در طول مدت زمان پخش خود موفق شد فقط3/22 درصد مخاطب جذب کند و با فاصله کمی نسبت به فصل چهارم از سرنوست در رتبه دوم قرار بگیرد.

رتبه سوم جدول پرمخاطب‌ ترین سریال تلویزیونی ماه هم به سریال تکراری «ستایش یک» رسیده است. این سریال که بازپخش آن را شبکه آی فیلم برعهده داشته 1/19 درصد مخاطب داشته که برای یک سریال تکراری آمار خوبی محسوب می‌شود.

طی این ماه سریال خارجی «فرماندار نقابدار» هم از شبکه پنج پخش شد که این سریال هم فقط 7 درصد مخاطب داشت.

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید