چهلمین جشنواره فیلم فجر
معرفی فیلم‌های راه یافته به چهلمین جشنواره فجر

ملاقات خصوصی

«ملاقات خصوصی»

کارگردان: امید شمس
نویسندگان: امید شمس – علی سرآهنگ و بهمن ارک
تهیه کننده: امیر بنان
سرمایه گذار: علی مجیدی

درباره کارگردان
امید شمس از جمله کارگردان های جوان این دوره از جشنواره فیلم فجر است که با نخستین ساخته سینمایی اش در این فستیوال حضور دارد. شمس پیش از این چندین فیلم کوتاه ساخته که در جشنواره های داخلی و خارجی خوش درخشیدند. طبق شنیده ها «ملاقات خصوصی» یکی از پدیده های امسال جشنواره خواهد بود.

ترکیب بازیگران
پری ناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین فر، رویا تیموریان، سیاوش چراغی پور ، شیرین آقا کاشی، نادر فلاح، حسین پارسایی، پیام احمدی نیا، جواد قامتی، ایمان شمس گروه بازیگران «ملاقات خصوصی» را تشکیل می دهند.

داستان فیلم
داستان «ملاقات خصوصی» درباره‌ دختری به نام پروانه است که در حومه شهر تهران مغازه‌ عطاری دارد. پدر پروانه به دلیل دزدی در زندان است. فرهاد معلم جوانی که هم بندی پدر پروانه است برای انجام برخی کارهای ایرج هر از گاهی با پروانه در ارتباط است. روزی فرهاد به پروانه ابراز علاقه می‌کند و او را برای ملاقات به زندان دعوت می کند.

عوامل
بازنویسی فیلمنامه: نادره سادات سرکی، مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی ، تدوین: پویان شعله ور، طراح صحنه: امیرحسین قدسی، طراح لباس: سارا خالدی، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: مهدی ابراهیم زاده، موسیقی: بامداد افشار، صداگذار: حسین ابوالصدق، جلوه های میدانی: آرش آقابیگ، جلوه های بصری: محمدحسین چاوشی، عکاس: محمد بدرلو، مدیر تدارکات: پوریا چگینی

سابقه عوامل و پیش بینی در فجر چهلم
پری ناز ایزدیار و هوتن شکیبا که پیش از این بازی هایشان در جشنواره مورد توجه بوده، از شانس های اصلی نامزدی و کسب سیمرغ جشنواره امسال هستند. فرشته محمدی، امیرحسین قدسی، عباس عباسی، مهدی ابراهیم زاده، بامداد افشار، حسین ابوالصدق و آرش آقابیگ نیز در تیم پشت صحنه پیش از این سابقه نامزدی و دریافت سیمرغ بلورین را داشته اند.

یک دیالوگ از فیلم
فرهاد: می دونی زندانیا هیچ موقع به اندازه وقتی پشیمون نیستن که دلتنگ کسی میشن و نمی تونن ببیننش؟
پروانه: یه جور می گی زندانیا، انگار خودت پشیمون نیستی؟!
فرهاد: نه نیستم …
پروانه: چرا؟!
فرهاد: با تو آشنا نمی شدم اگر خلاف نمی کردم …

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید