چهلمین جشنواره فیلم فجرسینمای ایران
گزارش نشست خبری فیلم «مغز استخوان»

علی زرنگار: پایان فیلم دچار ممیزی شد/ نوید پور فرج: نقشم به کاراکتر قبلی شبیه است اما سعی کردم کار متفاوتی ارائه دهم

نشست خبری «مغز استخوان» به کارگردانی حمید رضا قربانی با حضور عوامل و بازیگران فیلم در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

حمید رضا قربانی درباره ایده فیلم گفت: «من نگاه آقای زرنگار را دوست داشتم. کار و فضای ذهنی او را دوست داشتم و چند ماه برای رسیدن به این قصه صحبت کردیم و از نتیجه قصه هم راضی هستم.»

علی زرنگار نویسنده فیلمنامه نیز در ادامه بیان کرد: «این قصه واقعی نیست. من به عنوان یک زنی که در این شرایط قرار دارد نامه‌ای به قوه قضاییه نوشتم اما پاسخی نگرفتم.»

او در ادامه گفت: «پایان فیلم دچار ممیزی شده است. ما مجبور بودیم پایان فیلم را تغییر دهیم.»

پریناز ایزدیار درباره شخصیتی که در این فیلم بازی کرده اذعان داشت: « من اگر جای بهار بودم حتما همین کار را انجام می‌دادم و به او عنوان یک مادر کاملا حق می دهم. از نظر من هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به فرزند وجود ندارد.»

بهروز شعیبی درباره حضور در «مغز استخوان» گفت: «من این پروژه را انتخاب کردم چون امنیت خاطر داشتم. در ضمن دلیل انتخاب این نقش تفاوت ظاهری این کاراکتر بود. من همیشه در نقش‌هایی حضور داشتم که کمی ژولیده بود. اما در این فیلم نقش یک وکیل آراسته را ایفا کردم.»

نوید پورفرج نیز درباره شباهت کاراکتری که در این فیلم بازی کرده به نقش «مغزهای کوچک زنگ زده» اظهار کرد: «من نقشی را انتخاب کردم که خیلی از رفتارهایش شبیه به کاراکتر قبلی است و فقط جغرافیایی که در او قرار گرفته تفاوت دارد. با این حال سعی کردم کار متفاوتی ارائه دهم.»

فیلم‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید